Bu haberi okuyunca inanamayacaksınız! Kocasına alerjisi var...

ABD'de yaşayan 29 yaşındaki Johanna Watkins'in bağışıklık sistemini etkileyen ve duyunca çok şaşıracağınız bir hastalığa yakalandı.

Bu haberi okuyunca inanamayacaksınız! Kocasına alerjisi var...

ABD'nin Minnesota eyaletinde yaşayan 29 yaşındaki Johanna Watkins, milyonda 1 görülen bir hastalığa yakalandı. Neredeyse her şeye alerjik reaksiyon gösteren Watkins'i eşinin kokusu bile tehlikeye sokuyor. Çift maalesef aynı odada bulunamıyor.

PENCERESİZ ODADA YAŞIYOR!

Watkins'in hastalığı o kadar hayati bir önem taşıyor ki, hava sızdırmayan pencereleri ve kapısı olan tavan arasındaki bir odada tek başına yaşamak zorunda. Johanna eşiyle yaşadığı hayatla ilgili “Scott’la birlikte bir şey izlemek istediğimizde ben tavan arasındaki odamda, o ise üç kat aşağıda aynı programı açıyoruz ve izlerken birbirimize mesaj atıyoruz” diyor. Ayrca ikili evlenirken hastlığın bu kadar ilerleyebileceğini bile bilmiyordu. 

Watkins'in hastalığı o kadar zor ki gün içinde neredeyse yaptığı her şey onu hayati risk içeren anafilaktik şoka sokabiliyor. Hastalığı yüzünden kendisini dış etkenlerden korumakla görevli olan hücreleri mutasyona uğruyor ve yararlı hücrelerine saldırıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER