21-27 Haziran haftalık burç yorumları

Haberinyeri.com.tr Astroloji uzmanı Gizem B. sizler için yorumladı...

21-27 Haziran haftalık burç yorumları

KOÇ BURCU 21-27 Haziran


 Sevgili Koçlar
Bu hafta Merkür gerilemesi nihayet biterken yakın çevreniz dost aile akrabalarınızla olan iletişim zorlukları nihayet düzene giriyor. 
Bu hafta Neptün Venüs karşıtlığı ev alım satım konularında konusunda varsa dilekleriniz gerçekleşebilir. 
Yine Güneş Aslan burcunda iken ev alım satım aile huzur ve tüm bu saydıklarım konusunda gökyüzü sizi destekliyor.
24 Haziran perşembe günü gerçekleşecek Dolunay Kariyer ya da iş hayatınızla alakalı sizleri bir doyum bir tamamlanmaya ulaştırabilir bununla birlikte ani fikir değişikleriyle yol ayrımına yönelebilirsiniz.

İşsiz olan Koç burçları bu haftadan itibaren şansınız bu anlamda açılıyor. Yine burcunuzda harekette olan Mars aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


BOĞA BURCU 21-27 Haziran


 Sevgili Boğalar 
Bu hafta nihayet Merkür retrosu sona eriyor. Nisan 2020'den beri yaşadığınız ekonomik problemler maddi dalgalanmalar nihayet bir nebzede olsa rayına oturması için gökyüzü bu anlamda sizi destekliyor olacak.

Taşınma ev alma yer değiştirme konularında şansınız açık.
Yine bu hafta akraba eş dost kalabalık ortamlarda vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu haftadan itibaren sosyal çevreniz eş dost akraba ilişkilerinde huzur ve mutluluk hakim olacak.

Bu haftadan itibaren alım satın işlerinizi halletmek için gökyüzü sizi desteklemekte. Yarım kalmış ertelediğiniz işlerinizi bu haftadan itibaren halletmeye başlayabilirsiniz.

Bu hafta 24 Haziran'da gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte sizlerin mal miras konularında sonuç alma bu anlamda tamamlanmanız konusunda destekliyor olacak. 

Aşk hayatınız da beklenmeyene kapıları açın bu hafta. Mutlu ve keyifli haftalar.


İKİZLER 21-27 Haziran


 Sevgili İkizler
Bu hafta nihayet Merkür retrosu sona eriyor. Zorlandığınız ne varsa tüm o süreçlerin sonuna geliyorsunuz.
Eş dost arkadaş çevrenizde sorun yaşayan bir türlü kendini ifade edemeyen aksayan havada kalmış iletişimler ve ilişkiler nihayet dengelenmeye başlayacak.
23 Haziran'dan itibaren Venüs Neptün paraleli ve Aslan burcundaki Güneş maddi parasal konularda hayallerinizi gerçekleştirmek için sizleri destekliyor olacak.
24 Haziran perşembe günü gerçekleşecek olan Dolunay hem iş hem iş gelirleriniz ile alakalı sürpriz gelişmeler yaşatabilir.
Aşk gezegeni Venüs hala maddi evinizde aşk hayatınız bir tık geri planda kalıyor.

Ancak yine bu konuda zorlu bir dönemi geride bırakabilir kimileriniz dargınlıkları bitirebilir ve huzurlu bir biçimde ilişkilerine kaldıkları yerden devam edebilir.  Mutlu ve keyifli haftalar.


YENGEÇ 21-27 Haziran


 Sevgili Yengeçler  
Bu hafta nihayet Merkür retorsu sona eriyor. Artık sahne sizin. Her alanda şansınızın oldukça açık olacağı bir döneme giriyorsunuz.
Sağlık iş maddi konularda problemler yaşadıysanız nihayet sona eriyor.
Bu hafta Venüs Neptün paraleli ile Güneş Jüpiter etkileşimi bu hafta bir çok hayalinize bir adım daha yaklaştığınızı sizlere hissettiriyor olacak.
Özellikle iş ve kariyer konularını bastırmak istiyorum şansınızın oldukça yükseleceği bir döneme giriyorsunuz iyi değerlendirin.
Bu hafta enerjiniz yüksek olacağı için bol bol dua edip dilek dileyin. 

24 Haziran perşembe günü gerçekleşecek olan dolunay sizleri Aşk hayatınızda bir tamamlanma sürecine getiriyor. Mutsuzlar yeniden mutluluk şansı yakalayabilir. Kötü yıpranmış ilişkiler için bir tamamlanma bir sonlanma yaşayabilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.
 

ASLAN 21-27 Haziran


 Sevgili Aslanlar
Bu hafta nihayet Merkür retrosu sona eriyor. Ancak Mars hala burcunuzda hareket halinde.
Bu hafta olmasa da gelecek hafta çok güçlü enerjiler hakim olacak. İş ve sağlık konularına ekstra özen göstermeniz gereken bir dönem.
Bugünden itibaren eş dost arkadaş çevrenizle ilgili iletişimlerinize dikkat edin. Kimseye taviz vermeyin. Kıskanıldığınız arkanızdan iş çevrilen bir dönemdesiniz. 
24 Haziran perşembe günü gerçekleşecek olan dolunay işsiz olan Aslanlar için şansınızın bir tık açıldığı bir dönem.
Ancak genel sağlığınıza dikkat edin. Beslenmenize uykunuza ekstra özen gösterin. Zira Mars burcunuzda oldukça hareketli sizleri birer yorgun savaşçı gibi hissettirebilir.

Venüs Neptün Güneş hareketleri sizleri iş hayatınızda sürpriz gelirlerle karşılaştırabilir. 
Yakında burcunuza yerleşecek olan Boğa burcu gezegeni Venüs aşk hayatınıza güzel gelişmeleri beraberinde getiriyor olacak. Bu hafta tüm negatif alanlardan kendinizi soyutlayın  Mutlu ve keyifli haftalar.


BAŞAK 21-27 Haziran


 Sevgili Başaklar
Bu hafta nihayet Merkür retrosu sona ererken Güneş Yengeç burcuna yerleşiyor iken eş dost arkadaş çevrenizle olan iletişim aksaklıkları talihsiz olaylar dargınlıklar yerini nihayet barış ve huzur enerjisine bırakıyor olacak.
İş para kariyer haneniz Merkür Retrosunun sona ermesiyle düzene giriyor olacak.

Bu hafta Venüs Neptün paraleli ile Aşk hayatınızda inanılmaz sürprizli güzel gelişmeler yaşama olasılığınız oldukça yüksek. 
İlişkisi olan başaklar ilişkilerini bir tık ileriye taşıyabilir. Evlilik kararları gündeme gelebilir. Varsa ilişkisi bitmiş küs olanlar bir araya gelebilir barışabilir. 
Ancak Cuma ve sonrası Neptün burcunuzda gerilemeye başlıyor olacak. İlişkileriniz bu anlamda bir tık kötü etkilenebilir. Şüpheci tavırlarınız ön planda olabilir. 
Bu hafta çocuk sahibi olmak isteyen Başaklar için gökyüzü tamamen sizi destekliyor. Mutlu ve keyifli haftalar.


TERAZİ 21-27 Haziran


 Sevgili Teraziler 
Bu hafta nihayet bu hafta Merkür retrosu sona eriyor. Güneş maddi hanenize yerleşiyor. 
Venüs Neptün paraleli ve Merkür retrosunun sona ermesiyle birlikte İş maddi konularda çok güzel gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Özellikle büyüme ilerleme kaydetme çoğalma tüm bu saydıklarımla alakalı çok güzel gelişmeler yaşamanız için gökyüzü sizi destekliyor olacak.
Bu hafta 24 Haziran perşembe günü oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşirken ev alım satım emlak konularında şansınızın bir tık artacağını işaret ediyor. 
10 Temmuza kadar ev aile aşk ilişkileriniz dengelenmeye başlıyor olacak.
Aşk hayatınız Temmuz 10 ve sonrası hareketlenmeye başlıyor olacak.
 Mutlu ve keyifli haftalar.


AKREP 21-27 Haziran


 Sevgili Akrepler
Bu hafta nihayet Merkür retrosu sona eriyor. 24 Haziran itibariyle artık askıda kalmış iş para konularını çözebilir aksayan işlerinizi yoluna koyabilirsiniz.
Varsa sağlık sorunlarınız yavaş yavaş düzene girebilir.
Bu hafta Güneş Yengeç burcuna yerleşirken hali hazırda Venüs Neptün paraleli ile seyahat sosyal aktivite planlarınız ön plana çıkabilir.
Sosyalleşmek ziyaretler arkadaş toplantıları gündeminizde olabilir.
Bu hafta Aşk hayatınızda sürpriz hareketlenmeler yaşanabilir. Yeni birileriyle tanışma yeni enerjiler ön planda olabilir. Varsa ilişkinizde duygularınızda bir tık dalgalanma yoğunluk yaşayabilirsiniz.
Bu hafta çocuk sahibi olmak isteyen Akrepler için gökyüzü sizleri bu anlamda destekliyor olacak.
24 Haziran perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşen Dolunay aile içi iletişimleriniz de sakin sükunet içinde olmanız için sizlere bir uyarı niteliğinde. Mutlu ve keyifli haftalar.


YAY 21-27 Haziran


 Sevgili Yaylar
Bu hafta nihayet Merkür retrosu sona eriyor. İkili iletişimler ortaklarınızla yaşadığınız sorunlar aile içi karmaşalar nihayet sona eriyor.
24 Haziran perşembe Oğlak burcunda gerçekleşen Dolunay ile yaklaşık 2 aydır yaşadığınız tüm bu konularla alakalı sorunlar nihayet yavaş yavaş düzelmeye başlıyor.
Merkür retrosu ile ayrılan kopan ilişkiler tekrar birleşebilir. 
Ve yine bu hafta Güneş Yengeç burcuna yerleşirken hali hazırda Venüs Neptün paraleli ile parasal maddi konularda şansınız oldukça yüksek. Beklenmedik gelirler aniden olumlu sonuçlanan miras konuları gündeminizde olabilir.
Ev alım konularında şansınız oldukça yüksek. Bu hafta hem aşk hem maddi haneniz oldukça şanslı destekler altında iyi değerlendirin.
Bu haftadan itibaren kargaşa dönemizin sonuna geliyorsunuz. Mutlu ve keyifli haftalar.


OĞLAK 21-27 Haziran


 Sevgili Oğlaklar 
Bu hafta nihayet Merkür retrosu sona eriyor. İş para sağlık alanlarında yaşadığınız tüm karmaşalar zorluklar belirsizler nihayet sona eriyor.
Ancak 24 Haziran perşembe günü burcunuzda gerçekleşen Dolunay özellikle aşk ilişki konularında sizleri bir tamamlanma evresine götürüyor. Bazı oğlakların ilişkilerinde aniden kopmalar sorgulamalar ön planda olacak gibi görünüyor. Eğer sabırlı olur sükunetinizi korursanız bunları da aşacaksınız. Fakat Dolunay etkisi sizleri bu konuda oldukça zorlayacak gibi görünüyor. 
Temmuz ortasına kadar aşk hayatınızla alakalı bir takım sert enerjiler ön planda dikkatli olun. Mutlu ve keyifli haftalar.


KOVA 21-27 Haziran


 Sevgili Kovalar
Bu hafta nihayet Merkür retrosu sonra ererken aşk hayatınız aile içi iletişimler konusunda bir tamamlanma sürecine giriyorsunuz.
Güneş Yengeç burcunda iken hali hazırda Venüs Neptün paraleli  iş ve maddi konularda oldukça şanslı bir dönemde olduğunuza işaret ediyor.
24 Haziran perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşen Dolunay ile aşk hayatınız ikili iletişimler ile ilgili konularda tamamlanma sürecine giriyor olacaksınız. Bitmesi gereken ilişkiler bitiyor. Varsa güzel giden ilişkiler bir adım ileriye taşınabilir. 
Ancak bu hafta fizeksel ve ruhsal sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir hafta. 
Uyku ve beslenme konuları gündemde. 
Bu haftadan itibaren önümüzdeki 6 ay sizler için şifalanma dönemi diyebiliriz. Toksik insan toksik enerjiler toksik iletişimleri ayıklayıp tüm bu saydıklarımla alakalı tamamlanıyor olacaksınız.
Mutlu ve keyifli haftalar.


BALIK 21-27 Haziran


 Sevgili Balıklar 
Bu hafta nihayet Merkür retrosu bu hafta itibariyle sonra eriyor. Ev aile alım satım ile ilgili konularda yaşadığınız karmaşalar sona eriyor. 
Aile içi iletişimlerde yaşadığınız bir takım sorunlar nihayet düzeliyor. Burcunuzda hareket halinde olan Jüpiter hali hazırda Venüs Neptün paraleli aşk hayatınız ile alakalı konularda inanılmaz güzel etkilerle sizleri desteklemekte. 
Bu hafta aşk hayatınızla alakalı varsa yaşadığınız ilişkinizde sevgi duygusallık konuları oldukça ön planda olacak. 
Yine bu hafta bebek sahibi olmak isteyen Balıklar için gökyüzü sizi destekliyor. 
24 Haziran perşembe günü Oğlak burcun da gerçekleşen Dolunay sizler için ikili ilişkiler konularında hasat zamanı diyebiliriz. 
Ancak hafta sonu yönetici burcunuz olan Neptün geri gitmesiyle ruhsal anlamda yorgun ve bitap hissettirebilir. Tüm bunlar geçici etkiler. Mutlu ve keyifli haftalar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER