14-20 Haziran 2021 burç yorumları

Haberinyeri.com.tr astroloji uzmanı Gizem B. sizler için değerlendirdi...

14-20 Haziran 2021 burç yorumları

KOÇ BURCU 14-20 Haziran


 Sevgili Koçlar

Bu Hafta tutulma etkisiyle hali hazırda Merkür retrosu varken iş para alanlarınızda gökyüzü sizi biraz yorabilir.Hali hazırda Merkür Neptün karesi de devredeyken 
ruhsal anlamda yorgun bıkkın hissedebilirsiniz.
Sosyal çevrenizle olan diyaloglarınızda da aynı şekilde sert geçişler yaşanmaması için dinlenip  kendi içinize çekilmeniz sizin için hayırlı olacaktır.
Şok edici beklenmedik bir takım kavgalar  sözlü tartışmalar bu hafta sizi epey yorabilir.Ummadığınız kişilerden ummadığınız negatif davranışları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.Ancak yavaş yavaş yuva aile konularına huzur gelmeye başlıyor. Bu hafta dişinizi sıkın gelecek hafta etkilerini hissedeceksiniz. Eğer varsa ev alım satım konuları bu haftadan sonra hayata geçirebilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


BOĞA BURCU 14-20 Haziran


 Sevgili Boğalar 

Bu hafta tutulma etkisiyle hali hazırda Merkür retrosu varken beklenmedik durumlar beklenmedik haberlerle sarsılmış hissedebilirsiniz.
Dostlar arkadaş çevresi ile diyaloglarınıza dikkat edin.
Gökyüzünün sert etkileri sizleri bu alanda oldukça etkiliyor. Çok yakın dostlarınızla aranızın açılmamasına dikkat edin.
Hali hazırda Merkür Neptün karesi devredeyken tüm bu saydığım konularda sizleri etkilerken, kendi içinize çekilmeniz kısa seyahatler, uzun zamandır aklınızda olan fakat gerçekleştirmek için bir türlü fırsatınızın olmadığı eğitimle alakalı konular için en uygun zaman. 

Yine bu hafta 24 Haziran'a kadar endişeli ruh halleri içinde olabilirsiniz. Geçici etkiler hepsi.
Keza para ile ilgili konularınız 24'ünden sonra düzene giriyor. harcamalarınıza özellikle bu hafta dikkat edin. 
Aile içinde huzurlu etkiler bu haftadan itibaren artık kendini göstermeye başlıyor. 
Aşk hayatınızda sürpriz geri dönüşler olabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.
 

İKİZLER 14-20 Haziran


 Sevgili İkizler

Bu hafta tutulma etkisiyle hali hazırda Merkür retrosu varken enerjiler hala bulanık. 
Kendinizi gerek kariyer gerek aşk haneniz için sorguluyor olarak bulacaksınız. 
Hepsi geçici etkiler. 24 Haziran ve sonrası demiştik.

Hali hazırda Merkür Neptün karesiyle bu hafta olmayanı oldurmaya çalışmayın. Özellikle iş ortamında patron otoritelerle diyaloglarınıza dikkat ettin.
Bu hafta tüm bu saydığım konularla alakalı sert geçişler yorgun agresif hissettirebilir.
Acele kararlar vermeden önce halihazırda mevcuttaki etkiler varken dinlenmeli fiziksel sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz.
Yine aşk hayatınızda sert tartışmalar ani ayrılıklar gündeme gelebilir. 
Bu hafta gökyüzü size düşünmeden ani adımlar atıp kararlar verme diyor. Mutlu ve keyifli haftalar.


YENGEÇ 14-20 Haziran


 Sevgili Yengeçler 

Bu hafta tutulma etkisiyle hali hazırda Merkür retrosu varken maddi konular ve para kaynakları ile ilgili detaylar ön plana çıkıyor. Bu dönemde maddi konularda her zamankinden daha girişken olabilir risk almaya fazla eğilimli davranabiliriz. Aşırı harcamalara umulmadık kayıplara dikkat.
Çok fazla kendi içinize döndüğünüz bir süreçten geçiyor olabilirsiniz.

Bu hafta dostlarınızla yakın çevrenizle olan ilişkileri tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz.
Uzak bir yolculuğa çıkmak uzaklaşmak bir yere geri dönmek bu süreçte olasıdır. Keza aşk hayatınızda umulmadık geri dönüşler olabilir. Yasal konularda dikkatli olun. Bu hafta beklenmeyeni bekle der bizlere gökyüzü. Mutlu ve keyifli haftalar.


ASLAN 14-20 Haziran


 Sevgili Aslanlar

Bu hafta tutulma etkisiyle hali hazırda Merkür retrosu varken parasal konularda iş hayatınızda yanılgılara dikkat edin.
Aşk hayatınızda mevcutta ilişkilerinizde oldukça sert geçişler beklenmedik ayrılıklar kopuşlar meydana gelebilir.
Ve yine iş hayatınızda ortağınız iş arkadaşlarınızla diyaloglarınıza dikkat edin.

 Gökyüzünde bu hafta ikilem enerjileri mevcut. Sorgulama enerjilerinden geçiyoruz. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak daha enerjik ve cesur hissedebilirsiniz
Halihazırda Neptün Merkür karesi burcunuza yerleşen Mars etkileriyle fiziksel anlamda parladığınız enerjinizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Ancak geçtiğimiz aylara göre daha nihayet daha pozitif hissediyor olacaksınız.  Mutlu ve keyifli haftalar.


BAŞAK 14-20 Haziran


 Sevgili Başaklar

Bu hafta tutulma etkisiyle hali hazırda Merkür retrosu varken yanılgı enerjileri bir süre daha devam ediyor olacak. 
İç dünyanız ile ilgili konular ön planda. çıkıyor. İç dünyamızda iniş çıkışlar ve çalkantılar yaşayabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Derinlerde yatan korkularımız ön plana çıkabilir. Zihinsel olarak tükenmiş yorgun ve bıkkın hissedebilirsiniz.

Aşk hayatınızda bu hafta geçmişte sert kopuş yaşadığınız kişi ve kişilerde geri dönüşler alabilirsiniz.
Hali hazırda Merkür Neptün karesiyle gizli düşmanlara veya arkanızdan iş çevirenlere dikkat. 24 Haziran'a kadar bulanık etkiler devam ediyor. Stres sağlığımıza büyük zarar vereceği için çatışma ortamlarından uzak durmaya çalışmalıyız. Genel sağlınıza dikkat edin.
Mutlu ve keyifli haftalar.


TERAZİ 14-20 Haziran


 Sevgili Teraziler 

Bu hafta tutulma etkisiyle hali hazırda Merkür retrosu varken fiziksel sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir dönem.
İş işyeriyle ilgili konular bu hafta yorabilir.
Her şeyle tek başına mücadele ediyor gibi hissedebilirsin. 
Rekabetçi ruh haliniz koşuşturmalarınız fiziksel anlamda yorgun hissettirebilir dikkat!

Halihazırda Merkür Neptün karesiyle aile akrabalar çocuklarla ilgili konularda kırıcı olmaktan kaçının.
Hafta sonuna doğru eş dost arkadaş çevrenizle bir takım organizasyonlar tatil planları bir arada vakit geçirmek için en uygun zaman.
Yasal konular ev alım satımla ilgili konular için 24 Haziran ve sonrasını beklemek hayrınıza olacaktır. Mutlu ve keyifli haftalar.


AKREP 14-20 Haziran


 Sevgili Akrepler

Bu hafta tutulma etkisiyle hali hazırda Merkür retrosu varken aşk hayatınızla alakalı duygularınızla mantığınızın birbirine girdiği sevgiye aç hissettiğin duygusal bir haftadan geçebilirsiniz.

Yine gerek arkadaş dost çevreniz gerek aşk hayatınızda ani ummadığınız bir takım hayal kırıklarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Hali hazırda Merkür Neptün karesi varken aşk hayatınız ve iş hayatınızla alakalı bu haftada dişinizi sıkın. Olmayanı oldurmaya çalışmayın.
Seyahat planları eğitim konuları varsa hukuksal konular tüm bu saydıklarımla alakalı konuları önümüzdeki haftadan itibaren hayata geçirmeniz için gökyüzü sizi destekliyor olacak.

Bu hafta yine varsa kredi başvuruları beklenen para maddi konularda gecikmeler yaşanabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


YAY 14-20 Haziran


 Sevgili Yaylar

Bu hafta tutulma etkisiyle hali hazırda Merkür retrosu varken gökyüzünde ikilem ikileme düşme enerjileri mevcuttayken aile konuları eş yuva konuları birbirine geçebilir.

Aile içi sert tartışmalar beklenmedik ani olaylar yaşanabilir dikkat!
Keza yakın çevre dostlarla ilgili konularda diyaloglarda aynı sert geçişler mevcut. Yine aile kardeşlerle ilgili ani sarsıcı gelişmeler yaşanılabilir ani şok edici haberler alabilirsiniz.

24 Haziran'a kadar bulanık enerjiler demiştik.
Gerek iş maddi konularda gerek özel hayat konularında bir takım sorunlar üst üste yığılabilir. Bu konularla alakalı düşünceler varsa planlarınız alt üst olabilir.
Özellikle hafta sonuna doğru tüm bu saydıklarımla alakalı yaşadıklarınız fiziksel ve zihinsel olarak yorgun hissettirebilir. Ancak çarşamba'dan sonra para hanenizde şansınızın oldukça açılacağı bir döneme giriyorsunuz. Mutlu ve keyifli haftalar.


OĞLAK 14-20 Haziran


 Sevgili Oğlaklar 

Bu hafta tutulma etkisiyle hali hazırda Merkür retrosu varken iş ve para konularına ağırlık vermeniz gereken bir hafta. 
Maddi konularda hızlı girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak riske girmekten kaçının.
Aile içinde para gelir gider konularıyla ilgili bir takım çatışmalar yaşanabilir.

Mars'ın Aslan burcuna yerleşmesiyle alakalı iş hayatınızda riskli girişimleriniz düşünmeden atılan imzalar sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
24 Haziran'a kadar tüm bu saydığım konularla alakalı varsa yenilik fikirleri yeni bir anlaşma yeni çalışma arkadaşları bu fikirleri ertelemeniz hayrınıza olacaktır.
Temmuz ayın'da burcunuzda bir dolunay yaşanacak bu süreye kadar yarım bıraktığınız üzerinde durmadığınız baştan savdığınız her konuyu tamamlamak hayrınıza olacaktır. Mutlu ve keyifli haftalar.


KOVA 14-20 Haziran


 Sevgili Kovalar 

Bu hafta tutulma etkisiyle hali hazırda Merkür retrosu varken evlilik ortaklık gibi konular ön plana çıkarken gergin süreçlerden geçiyorken kendi gücünüzü kanıtlayıp fikirlerinizi kabul ettirmeye çalışırken bir takım gerginlikler çatışmalar yaşanabilir. Sakin ve temkinli olmaya özen göstermelisiniz.
Yine iş hayatınla alakalı hızlı ve şaşırtıcı etkiler olabilir. Ayrıldığın sona erdirdiğin bir proje yeniden gündeme gelebilir. Maddi konularda da yanılgılara açıksınız. Riskli yatırımlar konularını 24 Haziran ve sonrasına erteleyin. Harcamalarınıza özellikle dikkat edin. Bu hafta ikilem enerjileriyle gökyüzü bizi zorluyor. Gelir gider hanenizi gözden geçirmenizde fayda var.

Hali hazırda Merkür Neptün karesi varken fiziksel sağlınıza özellikle ağız ve diş sağlığı konularına ekstra özen göstermeniz gereken bir hafta. Mutlu ve keyifli haftalar.


BALIK 14-20 Haziran


 Sevgili Balıklar 

Bu hafta tutulma etkisiyle hali hazırda Merkür retrosu varken günlük rutinler iş iş yeriyle ilgili konular gündeminizde olacak.
Hareketli ancak gerilimle bir dönemden geçebilirsiniz.
İş yeriyle ilgili konularda iş arkadaşlarınız ortaklarınızla diyaloglarınızda esnek davranmaya özen göstermelisiniz. Bu hafta ani kararlarla iş değişikliği ye değişikliği gibi konular gündeminizde olabilir. Ertelemeniz hayrınıza olacaktır. 

Hali hazırda Neptün Merkür karesiyle tüm bu saydığım konulardaki gerginliğiniz umutsuz ve yorgun hissettirebilir.
Temkin ve azim 24 Haziran ve sonrası sizleri istediğiniz başarıyı yakalatacak.
Yine bu hafta aşk hayatınızda güçlü etkiler mevcut. Sevip sevildiğinizi derinden hissedebilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER