13-19 Eylül haftalık burç yorumları

Haberinyeri.com.tr astroloji uzmanı Gizem B. sizler için değerlendirdi...

13-19 Eylül haftalık burç yorumları

KOÇ 13-19 EYLÜL


 Bu hafta evlilik, ortaklık, ikili ilişkilerle alakalı konular ön plana çıkıyor olacak. Evliliğiniz ya da ortak yapılan, girişilen bir konu için mücadele etmeniz gerekebilir. Evlilik ya da ortaklık ilişkilerinize dışardan müdahaleler yapılabilir. Kışkırtmalara karşı dayanıklı olmamız gereken bir dönemdesiniz.
5 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçerken. İkili ilişkiler, ortaklıklar, yardım ve destek beklediğiniz her türlü konuda yaşamınız hız kazanmaya başlayacak. Mars Terazi burcunda rahat değildir, ilişki içinde olduğunuz, karşınızdaki kişiler üzerinde otorite kurmaya kalkarsanız zarar görebilirsiniz. Hali hazırda ilişkisi olanlar ve evliler, Mars huzursuzluk verir, agresif tutumlara ve ani öfke patlamalarına dikkat!
7 Ekim'e kadar borç, miras, alacak, verecek konularına dikkat! Mutlu ve keyifli haftalar.


BOĞA 13-19 EYLÜL


 Bu hafta sağlık, iş yeri, günlük işlerle ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. İş ortamında ve günlük hayatınızda hareketlenmeler başlayacak. Sağlık konusunda, estetik müdahaleler söz konusu olabilir.
15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçerken oldukça yoğun ve koşturmalı bir süreç sizleri bekliyor olacak iş ve çalışma ortamınız ile ilgili, yoğunluktan zamanın adeta yetmeyeceği bir dönemden geçiyor olacaksınız. Bu hafta Ne kadar uzlaşmacı davranırsanız o kadar kazanırsınız. Bunun yanı sıra diyete başlamak için güzel bir süreç sizler için, kişisel gelişiminize daha çok zaman ayırabilirsiniz.
Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız. Venüs Akrep burcunda çok da rahat ettiği bir yerleşimde değil açıkçası. İlişkiler, ortaklıklar, evlilik gibi konularda bazı hırslar, kıskançlıklar gündeme gelebilir. Karşınızdaki kişileri daha fazla kontrol etmek isteyebilirsiniz. Hemen üzülmeyin, yalnız olanlar ciddi ilişkilere adım atmaya başlayabilirler. Bazılarınız için söz, nişan, evlilik gibi konular gündeme gelebilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


İKİZLER 13-19 EYLÜL


 Bu hafta aşk, sosyal yaşam, hobiler ve yaratıcılık ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Aşk hayatınız canlanabilir. Çocuklarınız bu dönemde bizi zorlayabilir. Sosyal yaşamımız canlanabilir. Yeni hobiler edinebilir, yaratıcı bir projede yer alabiliriz.
15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçerken, Bu dönem özellikle libidonuz da artış meydana gelebilir, tek bir partner veya flört ile yetinmekte zorlanabilirsiniz. Bunların yanı sıra özellikle cinsel anlamda korunmaya dikkat edin bu süreçte, istemsiz hamilelikler meydana gelebilir. Sportif faaliyetlere başlamak için keza uygun bir zaman dilimidir. Ortaklaşa çalışmak zorunda kalabileceğiniz iş projeleri gündeme gelebilir, ama ortaklıkları idare etmek oldukça zor olacaktır.
Yine bu hafta Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız tüm zodyak ailesi olarak. Sağlığınızı ilgilendiren konular ön planda olacak, diyet ve spora başlayacak olanlar çok fazla kasmayın kendinizi, bünyenizi fazla zorlamayın. Mutlu keyifli haftalar.


YENGEÇ 13-19 EYLÜL


 Bu hafta ev, ev içi ve aile konuları ön plana çıkıyor olacak. Evde, estetik amaçlı çok sayıda tadilat yapabiliriz. Aile bireyleri ile aranızda canlı, hareketli ancak aynı zamanda gerilimli konuşmalar yaşanabilir. Ebeveynleriniz ile tartışmalara karşı dikkatli olun.
15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçerken, bu dönem sizleri eve kapatmak, bağlamak zor olacak. Oldukça aktif, hareketli bir süreç başlıyor sizler için. Geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için çok daha fazla zaman harcamanız ve çaba sarf etmeniz gerekebilecek ama amaçlarınıza ulaşabileceksiniz. Yalnız aile içinde tansiyonlar yükselmeye başlıyor. 
Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyoruz tüm zodyak aile olarak. Aşk, çocuklar ve özel hayatınıza ilişkin daha tutkulu, inatçı, hırslı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Yalnız cinsel enerjinin biraz daha yoğun olabileceği flörtler, yakınlaşmalar içine çekilebilirsiniz. Birliktelikleri olanlar, daha tutkulu, romantik bir süreç içine girecekler. Mutlu ve keyifli haftalar.


ASLAN 13-19 EYLÜL


 Bu hafta yakın çevre ve kardeşler ile aranızdaki ilişkiler ön plana çıkıyor olacak. Kardeşleriniz ve yakın çevre ile tartışmalar yaşayabilir, rekabete girebilirsiniz. Yeni bir konu üzerinde uzmanlaşmak ve eğitim almak için mücadele etmeniz gerekebilir.
15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçerken bu dönem özellikle araç kullanırken bir tık daha dikkatli olun, acelecilik yüzünden kazalara açık olabilirsiniz, keza fikirleriniz çalınabilir ve buna sinirlenebilirsiniz. Genel anlamda çokça seyahat edeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz.
Yurt içi bir çok acil seyahate çıkmanız gerekebilir. Yakın çevrenizle, komşularınızla, kardeşlerinizle olan ilişkilerde de biraz daha agresyon ve aynı fikirde buluşamama yüzünden gerginlikler oluşabilir. Yakın çevrenize karşı kırıcı olmayın.
Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız tüm zodyak ailesi olarak. Evinizde yalnız başınıza bir takım çalışmalar yapmak için güzel zamanlardır, yine boya, badana, tamirat gerektiren işlere daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Yalnız daha fazla içe dönebilir, yalnızlık ihtiyacınız artabilir, kendinizle baş başa kalabilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


BAŞAK 13-19 EYLÜL


 Bu hafta maddi konular ve para kaynakları ile ilgili detaylar ön plana çıkıyor olacak. Bu dönemde harcamalarınız artabilir. Hakkınız olan parayı alabilmek için mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Ortak kaynaklardan ekstra gelir elde edebilirsiniz.
15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçerken. Bu süreçte harcamalar ekstra artabilir, ipin ucunu kaçırmamaya dikkat edin, bütçenizi doğru ayarlayın, finansal konular yüzünden stres yapmayın, sağlığınızı etkileyebilir. Parasal konularda girişeceğiniz ortaklıkların tadı hemen kaçabilir, maddi konularda hak ettiğinizi almak, değerinizin bilinmemesi gibi durumlar olabilir.
Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız tüm zodyak ailesi olarak. Fikirlerinizde daha inatçı olabilirsiniz. Yakın çevre ve komşularınız ve kardeşleriniz üzerinde hakimiyet kurma isteğiniz artabilir. Türlü yolculuk planları yapabilir, yakın yerlere seyahatler gerçekleşebilir, bazıları akraba yanına ziyaret şeklinde hayatınıza nüksedebilir. Bazılarınız ise, kendini yazıya verebilir, iletişim trafiğinin arttığı yoğun bir süreç sizleri bekliyor olacak. Mutlu ve keyifli haftalar.


TERAZİ 13-19 EYLÜL


 Bu hafta imajınız, kendimizi dış dünyaya ifade etme biçiminiz ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Çevrenize dinamik, mücadeleci, savaşmaya hazır bir imaj yansıtabilirsiniz. Hayatımızda yeni başlangıçlar olabilir.
15 Eylül’de Mars sizin burcunuzda seyahatine başlıyor. Artık harekete geçme zamanı sizler için, enerji, motivasyon ve hız kazanmaya başlıyorsunuz. Uzun süredir yaşamınıza çöken tembelliği bir kenara bırakıp işlere sarılma zamanı.
Bu süreçte sakarlıklar yüzünden kazalara oldukça açık olabileceksiniz, kesiklere, yanıklara karşı dikkatli olun. İkili ilişkilerde ise agresyon, tansiyon devam ediyor yapacak bir şey yok üzgünüm. Her zamankinden çok daha fazla agresif ve kırıcı tepkilerde verebilirsiniz.
Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız tüm zodyak ailesi olarak. Terazi burçları için finansal konular gündemde olmaya başlayacak. Evet kazançlarınızı artırabileceğiniz koşullarla karşılaşabileceksiniz. Fakat bu konuda daha hırslı davranabilirsiniz de, ya hep ya hiç mantığında hareket etmek isteyebilirsiniz. Harcamalarınız daha çok giyim, kuşam, süs gibi konular üzerine olacaktır. Finansal anlamda şanslı fakat aynı şekilde fazla inatçı da davranabilirsiniz dikkat! Mutlu ve keyifli haftalar.


AKREP 13-19 EYLÜL


 Bu hafta iç dünya ve bilinçaltınız ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Cesaretiniz kırılmış olabilir, mücadele gücümüz azalabilir. Gizli düşmanlarla başa çıkmak zorunda kalabilir, bazı insanların arkamızdan iş çevirdiğini hissedebilirsiniz.
15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçerken. Bu dönem üzerinize tembellik çökebilir, işler tam olarak istediğiniz gibi gitmeyebilir, üç günde bitmesi gereken işler 10 günde bitebilir mesela. Sağlığınızı ilgilendiren konularda da tedavi için iyi bir süreç.
Amaçlarınıza, isteklerinize ulaşmak, yaşama dair hırslarınızı törpülemeniz gereken bir nevi dinlenme dönemi olacak sizler için. Ameliyat için de keza uygundur. Ruhsal dengenizi korumak bu süreçte biraz zor olabilir sizler için, içsel anlamda sıkça huzursuzluk gözleyebilirsiniz. Arkanızdan işiniz ile ilgili iş çevirebilecek olan sinsi, zararlı düşmanlarla uğraşmanız gerekebilir.
Bu hafta ayrıca sizin burcunuzda seyahatine başlayan Venüs transitinin etkilerini yaşıyor olacağız tüm zodyak ailesi olarak. Daha hırslı, kontrolün sizde olmasını isteyebilirsiniz ama çevrenize oldukça çekici enerjiler gönderecek ve özellikle yalnız olanlar türlü flört ve çıkma teklifleri ile karşılaşabilirler.
Yine fiziki olarak saç boyama, fiziken bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinizi yenileme ihtiyacınızın arttığı şu günlerde, Venüs ilaç gibi gelecek size. Kendinizi güzelleştirmek için daha çok zaman harcayabileceksiniz. Yalnız bu dönem olası başlayacak ilişkilerde tutkular, arzular, hırslar, kontrol ve cinsellik daha ön planda olacaktır. İlişkisi olanlar ise sevgilinizin, eşinizin ilgisini daha çok üzerinize çekeceksiniz. Yalnız kıskançlık ve gereksiz kaprislere dikkat. Mutlu ve keyifli haftalar.


YAY 13-19 EYLÜL


 Bu hafta sosyal çevre, gruplar ve arkadaşlarla ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Arkadaş gruplarıyla aranızda fikir ayrılıkları ve buna bağlı tartışmalar olabilir. Projelerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli mücadele gücünü bu dönemde bulabilirsiniz.
15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçerken. İş hayatındaki gerginlik sona erip, oldukça sosyal ve hareketli bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte daha çok vakit geçirebilecek, yeni kişilerle tanışacak, enerjinizin bir çoğunu onlar için harcamaya başlayacaksınız.
Yalnız sosyal ilişkilerinizi dengelemek, herkesin isteklerine koşturma hali sizi biraz yorabilir. Kimsenin özel hayatına, ilişkisine pek karışmayın bu süreçte, sonra ihale sizin üstünüze kalmasın, kötü kişi siz olmayın. Arkadaşlarınız, dostlarınızla birlikte iş ortaklıkları kurmak içinde pek uygun bir dönem değil.
Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız tüm zodyak ailesi olarak. Özel hayatınızı ve ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir süreç olacak. 7 Ekim’e kadar kısmetinizin kapalı olabileceği bir dönem diyebiliriz. İlişkisi olanlar minik krizlerle mücadele etmeleri gerekebilir, ilişkisi olmayanlar ise pek de herkes tarafından onay verilmeyen, platonik ilişkiler içine çekilebilirler. Yine bu dönem genital bölgeniz hassas olabilir, ağrılar, kaşıntılar oluşabilir. Yine ayrıca bir diğer olası etki ise, gizli ilişkileri içine çekilebilir ve etrafınızda ki kişilere bundan pek bahsetmek istemeyebilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


OĞLAK 13-19 EYLÜL


 Bu hafta kariyer ve iş hayatınız ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Kariyerinizde yeni bir dönem açılabilir. Hedefleriniz için mücadele edebilirsiniz. Üstlerimiz ile aramızda tartışmalar yaşanabilir.
15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçiyor. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda hızlı hareket edeceğiniz bir süreç başlıyor. Kafanızı kaşıyacak pek vaktiniz olmayacak, oldukça yorulacak ama bunun meyvesini de alacaksınız.
Mars, burada özellikle kuracağınız iş ilişkileri bakımında dikkatli olmanız gerektiğine işaret etmekte. Üstlerinizle kapışmayın, bırakın onlar kendilerini zeki zannetmeye devam etsinler. İş arayanlar bu dönemde rahatlıkla iş bulabilirler. Fakat dediğim gibi iş hayatında dengeyi iyi korumalı, ilişkileri iyi yönetmeyi öğrenmeniz gereken bir süreç olacak.
Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız. Daha çok sosyal olacak, arkadaşlarınızla beraber daha çok vakit geçirecek, partiler, organizasyonlar ön planda olacak. Yalnız arkadaşlarınızla aranızda gizli bir rekabet oluşabilir veya onları fazlaca kontrol etmek isteyebilirsiniz. Bazılarını acımasızca eleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızı daha fazla sahiplenebilir, onlara karşı tutucu ve kıskanç yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Bu dönemin size katacağı sosyalliği ve hayatınıza katacağı olası yeni arkadaşların tadını çıkartmaya bakın.


KOVA 13-19 EYLÜL


 Bu hafta eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleriniz ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Eğitim konusunda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Dünya görüşlerimiz ile ilgili mücadele vermeniz gerekebilir. Çok sayıda uzun yolculuk yapabilirsiniz.
15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçiyor. Bir dolu seyahatler zinciri start almış olacak yaşamınızda. Oldukça hareketli ve koşturmalı bir sürece gireceksiniz. Yalnız eşinizin veya ortağınızın, partnerinizin kardeşleri ya da kuzenleri ile gergin ortamlar içine girmekten kaçınmanızı tavsiye ederim. Yalnız çıkacağınız muhtemel seyahatlerinizde biletinize, bavulunuza da sahip çıkın. Özellikle illegal olan her türlü konudan uzak durun. Hukukla, yasayla ilgili işlerinizde sorunlar çıkabilir.
Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız tüm zodyak ailesi olarak. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda genel anlamda şanslı olacaksınız. Yalnız hırs, rekabet duygusu, kontrol etme isteği de aynı şekilde ön plana geçebilir. Derinlemesine araştırma gerektiren işlerde oldukça başarı elde edebilirsiniz. Yalnız üstleriniz ve yöneticilerinizin zaman zaman uyarı ve ikazlarına maruz kalabilirsiniz. İyi veya doğru adımlarınızla oldukça ön planda olacak, yaptığınız işler bir çok kişi tarafından görünür olacak ve takdir beğeni toplayacaktır. Mutlu ve keyifli haftalar.


BALIK 13-19 EYLÜL


 Bu hafta ortak kazançlar, eşin parası, sigorta, vergi, miras gibi konuların ön plana çıkıyor olacak. Sigorta ve vergi gibi konularda tatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Miras ya da ortak gelirlerle ilgili bir savaş vermeniz gerekebilir. İç dünyanızda huzur bulmamız zor olabilir.
15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçiyor. Bütçe, para, başkalarına ait finansal kaynaklar, ortaklaşa işlerden kazanılan gelirlerle ilgili konularda yaşamınızda daha hızlı gelişmeler söz konusu olacak, yalnız siz yine de bütçenizi doğru ve etkin bir şekilde kontrol altında tutmaya özen gösterin.
Mars kazandırır ama akabinde deli gibi harcatır da adama. Kuvvetle muhtemel bu dönem kredi, borç arayışları içine gireceksiniz ama abartmamaya özen gösterin, finansal kaynaklar stres haline dönüşebilir zira. 
Bu hafta ayrıca Venüs Akrep transitinin etkilerini yaşıyor olacağız tüm zodyak ailesi olarak. uzak yerlere seyahatler gündeme gelebilir, tatil planları yapabilir, yurt dışı ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hatırı sayılır, mevki ve statü sahibi özellikle bayan kişilerden destekler alabilirsiniz, önemli görüşmeler gündeme gelebilir, fakat kolay kolay güvenemeyebilir, karşınızdaki kişileri fazlası ile sorgulayabilirsiniz. Bazılarını ise hayatın soyut, mistik, felsefi yönleri ile daha yakından ilgilenmeye başlayabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER