Cyberpunk 2077 İçin Yayınlanacak 9 Ücretsiz DLC'nin İsimleri Sızdırıldı

Yapılan hatalardan ötürü özür dilemek isteyen CD Projekt RED, oyunculara bedava DLC’ler vereceğini söylemişti. Verilecek olan DLC’ler bir Reddit kullanıcısı tarafından sızdırıldı. Detaylar haberimizde.

Cyberpunk 2077 İçin Yayınlanacak 9 Ücretsiz DLC'nin İsimleri Sızdırıldı

CD Projekt RED’in en büyük çaptaki projelerinden birisi olan Cyberpunk 2077 geçtiğimiz Aralık ayında yayınlanmıştı. Oyunun defalarca gecikmesi ve büyük hatalarla çıkmasının üzerine yapımcı firma oyunu çıkardığı yamalarla düzelteceğini söylemiş ve bedava DLC’ler çıkaracağının sözünü vermişti. İşte oyun için çıkacak olan bu ücretsiz DLC’ler sızdırıldı.

CD Projekt RED, Witcher 3’te de yaptığı gibi oyunu çıkardığı bedava DLC’ler ile sürekli geliştireceğini belirtmiş, bu sayede de oyuncuların gönlünü alacağını söylemişti. Witcher 3 tarzı genişleme paketleri sayesinde de oyunun hikâyesini dallandırıp budaklandıracaktı. İşte bu ücretsiz DLC’ler sızdırıldı. Bir Reddit kullanıcısı çıkacak olan bedava DLC’lerin isimlerini verdi.

Ücretsiz DLC İsimleri 

Oyunun yayınlanan son yamasının ardından, bir Reddit kullanıcısı yamayı inceledi ve yayınlanacak olan 9 DLC’nin ismini açığa çıkardı. Bu isimler elbette resmi açıklama değil, sadece birer varsayımlar. Ücretsiz olarak verilecek DLC’lerin isimleri şöyle;

  • Ripperdocs Expansion
  •  Body Shops Expansion
  •  Fashion Forward Expansion
  •  Gangs of Night City
  •  Body of Chrome
  •  Rides of the Dark Future
  •  The Relic
  •  Neck Deep
  •  Night City Expansion

Gelecek olan DLC’lerin ilk üçünün isimleri oyuna yeni özellikler ekleyecek gibi dururken geriye kalanlar yeni görevler getirecek gibi görünüyor. CD Projekt RED, Witcher 3 için oyuna yaklaşık bir saat süren görevler ekleyen bedava DLC’ler eklemişti. Bu türen DLC’lerin Cyberpunk 2077’ye de geleceğini söylemek mümkün.

Bunların dışında CD Projekt RED’in ücretli genişleme paketleri çıkaracağı da kesin sayılır. Firmanın bu yöndeki tavrı zamanla belli olacaktır. Şu anda bunu yapmayışlarının sebebi oyuncuların huzursuz oluşu. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni yayınlanan 1.2 yaması oyunu düzeltti mi? Cyberpunk 2077’den memnun musunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER