Meral Akşener’den Erdoğan’a “Neler olacak neler” yanıtı!

İyi Parti Genel Başkanı Merak Akşener, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisi hakkında söylediği “Daha neler olacak neler” açıklamalarına yanıt verdi.

Meral Akşener’den Erdoğan’a “Neler olacak neler” yanıtı!

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fox TV ekranlarında İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz günlerde Rize’ye giden Akşener, bir kesimin tepkisiyle karşılaşmıştı. Bunun üzerine AKP Grup Toplantısında konuşan Recep Tayyip Erdoğan “Bu daha birinci, daha neler olacak neler” sözleriyle Meral Akşener’e karşı saldırgan bir tavır sergilemişti. 

İsmail Küçükkaya’nın bu olayı hatırlatması üzerine Meral Akşener, Erdoğan’a yanıt verdi.

"PABUÇ BIRAKMAM"

Akşener "Ben Sayın Erdoğan'ın, kendisi olmasa bile en azından çevresinde kalmışsa aklı başında arkadaşları tarafından sağduyulu bir Cumhurbaşkanı olmaya davet edilmesi gerektiğine inanıyorum. Bu tehditlerin hiçbirine pabuç bırakacak bir insan değilim. Sayın Erdoğan, genellikle şehirler üzerinden tanzim etmeye çalıştı. Meral Akşener ya da bir başka siyasetçi Rize'ye gidemez. Niye? Rize Erdoğan'ın. Böyle bir şey olmaz. AK Parti Genel Başkanı olarak konuştu, AK Parti Genel Başkanı olarak konuşması bile son derece çirkin. Buna pabuç bırakılır mı? Ben bırakmam. Bu hafta yine gezeceğim, ben görevimi yerine getireceğim. Benim üzerimden muhalefete yapılan tehdit 'oturun yerinize'. Çünkü beyefendiler oturuyor, gezmiyor" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER