Bu yöntemle 2 haftada zayıflayın!

Yağ yakıcı detoks suyu tarifi nasıl yapılır? Yağ yakan detoks suları hangileridir? Detoks suyuyla yağ nasıl yakılır? Yağ yakıcı detoks suyu nasıl yapılır? İşte yağ yakıcı detoks suyu tarifi…

Bu yöntemle 2 haftada zayıflayın!

Kilo vermede en etkili yöntemlerden biri yağ yakıcı detoks sularından yardım almaktır. Peki ama yağ yakıcı detoks suları nasıl kilo verdirir? Yağ yakıcı detoks suları, vücutta biriken ödem ve şişkinliği atar. Aynı zamanda da metabolizmayı hızlandırdığı için, alınan kalorilerin hızlı bir şekilde yakılmasına yardımcı olur. Bu sayede yağ yakıcı detoks suları en etkili zayıflama yöntemlerinden biridir. 

YAĞ YAKICI DETOKS SUYU NASIL YAPILIR?

Sizler için basit ve etkili yağ yakıcı detoks suyu tarifi hazırladık.

Malzemeler:

1 fincan demlenmiş yeşil çay

1 salatalık

1 limon

1 elma

7-8 yaprak nane

1 çubuk tarçın

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri 2 litre suya ekleyerek bir gece boyunca buzdolabında bekletin. Gün boyunca dilediğiniz zaman içebilirsiniz.

DETOKS SULARI ZAYIFLATIR MI?

Beslenme biçimimizin sağlıksız olması vücutta ödem ve toksinlerin birikmesine yol açar. Detoks suları bu ödem ve toksinleri atarak zayıflamada bire bir etkili olur. Ayrıca karbonhidrat tüketimiyle metabolizmanın yavaşlaması da kilo alma nedenleri arasındadır. Detoks suları metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olur.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER