Middleton'ın alyansının ilginç hikayesi

Kate Middleton'ın belki de tüm kadınları kıskandırabilecek olan bir gardırop ve mücevher koleksiyonu var.

Middleton'ın alyansının ilginç hikayesi

Üç çocuğuna da düşkün bir anne ve Prens William'ın mutlu ve sadık bir eşi olarak, görünüşe göre hayatı bir peri masalı olamaz.

Perşembe günü Kate ve Prens William, on yıllık evlilikten sonra birlikte çok mutlu görünen iki güzel portre fotoğrafı yayınlayarak 10. evlilik yıl dönümlerini kutladılar.Ayrıca, kır evlerinde, Norfolk'taki Anmer Hall'da, ateşte marshmallow kızartmak ve sahilde keyifli yürüyüşlere katılmak gibi eğlenceli aktivitelere katılarak zaman geçirdikleri ender bir aile videosunu paylaştılar.Bunlar elbette mutlu bir evliliğin resmi, ancak evlilikleri her zaman pürüzsüz olmamıştı.

İskoçya'daki St Andrews Üniversitesi'nde okurken tanıştılar, ancak birkaç yıl çıktıktan sonra Prens William ayrılmaya karar verdi.Paparazziler, 2007'deki ayrılmanın ardından Kate'in evinin önünde gece gündüz beklemekteydi ve İngiliz tabloid medyası ona "Waity Katy" takma adını vermişti.

Bu arada, Prens William Catherine'in hayatında olmasını özledi ve ayrılmalarının ardından kısa bir süre sonra onunla iletişime geçti. Çift, birlikte olmasalar da aynı ortamlarda bulunmak zorunda kaldılar ve birkaç ay sonra çift yeniden bir araya geldi.İkisinin de niyetlerinin ciddi olduğu açıktı, ancak Kate yine de kömür madencilerinin soyundan gelenlerin “orta sınıf” olduğunu iddia eden eleştirmenlerle yoğun medya maskısına maruz kaldı.

Ancak, tüm medyanın ilgisinin hedefi haline gelmelerine rağmen, iyi ya da kötü, çift ilişkilerinde ilerleme kaydetti ve William 2010'da Kenya'ya giderken Catherine'e evlenme teklif etti.

Çok geçmeden güzel prenses adayı Prenses Diana tarafından da takılmış, çok tanıdık bir yüzükle resmedildi.12 karat safir maytap, etrafında 14 solitaire pırlantaya sahip ve nişanlandıklarında Prens Charles tarafından kendisine verilen yüzüğün merhum Prenses Diana'nın orijinal mücevheri.

Garrard & Co tarafından 1981'de tasarlanan bu yüzük, basında başlangıçta "halkın safiri" olarak anılıyordu ve yüzüğün ısmarlama bir tasarım olmadığı gerçeğine bir gönderme olduğu düşünülüyordu.

Güzel yüzüğün, annesi tarafından Prens William’ın küçük kardeşi Harry’e bırakıldığı ve ardından Catherine’e evlenme teklif edebilmesi için William’a verdi.Daily Mirror gazetesine göre, annelerinin 1997'deki zamansız ölümünün ardından, babaları Prens Charles, çocukların annelerinin mücevher kutusundan parçalar seçmelerine izin verdi.Harry, Diana'nın safir yüzüğünü seçerken, ağabeyi William altın bir Cartier saatini aldı.Prensesin eski uşağı Paul Burrell William, kardeşi Harry'ye, Kate'in annesinin yüzüğüne sahip olmasının çok uygun olacağını söyledi.

Burrell, "O zaman bir gün o yüzük İngiltere tahtına oturacak," diye ekledi. Harry değerli hazinesinden vazgeçti.Annesinden sakladığı tek şey, kardeşine verdi. Bu çarpıcı mücevher parçasının arkasındaki iddia edilen hikaye, onu daha da özel kılıyor. Kesinlikle özleyemeyeceğiniz bir yüzük ama Cambridge Düşesi'nin kartal gözlü hayranları, onun düğün parmağına taktığı iki yüzüğü daha gördü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER