Engelli adamla evlenen kadına ağır suçlama

Hannah Aylward ve Shane Burcaw ile dört yıllık flört, çiftin evlilik hayatının başlangıcına işaret eden çok özel bir günle sona erdi.

Engelli adamla evlenen kadına ağır suçlama

Çift, YouTube ve sosyal medyadaki yolculuklarının ardından binlerce insanla birlikte hayatlarının bir kısmını paylaşıyor.Büyük haberi paylaşan Hannah, Instagram'da şöyle yazdı: "4 Eylül Cuma, hayatımın aşkıyla evlendim. Her zaman yapmayı planladığımız büyük buluşma değildi, ama mükemmeldi ... Tanıdığım en büyük kalpli adamla evli olduğum için inanılmaz derecede şanslıyım” dedi."Çift, YouTube kanalları Squirmy and Grubs aracılığıyla, izleyicilerine hayatlarının nasıl ve birlikte olduğunu göstererek, tekerlekli sandalye kullanarak yaşamanın nasıl bir şey olduğu ve engelli insanları çevreleyen klişeleri ve bunun nasıl bir şey olduğu hakkındaki paylaşımları oldukça beğeni alıyor. Shane, genetik bir durum olan spinal musküler atrofi teşhisi konduktan sonra iki yaşından beri tekerlekli sandalye kullanıyor. Sosyal medya aracılığıyla dünyaya gösterdikleri şey, ilişkilerinde olağanüstü hiçbir şeyin olmamasıdır; açık, basit, normal. Tıpkı diğer çiftler gibi birbirlerini seviyorlar, birbirlerine bakıyorlar ve hatta tartışıyorlar.Shane BUGÜN için "Biz eşsiz değiliz" diye yazdı. "Hannah ve ben özel değiliz ... Engelli insanlar aslında hala insandır, herkes gibi duygusal istekleri ve ihtiyaçları var! Her gün engelli çiftlerden haber alıyoruz ve bu mesajların ortak teması basit ama derin: ' İlişkimiz çok normal geliyor! Neden dünyanın geri kalanı bunu göremiyor? '"Çiftin paylaştığı düğün fotoğraflarıyla ilgili çok kaba yorumlar Hannah'ı sadece fenomen olabilmek veya para için ilişkide olmakla suçladı. Hatta bir kişi "Onunla ilişki yaşayabileceği başka bir partneri var mı?" Diye sordu.

Shane, "Toplumda engelli insanların romantik eşler olarak değerli veya değerli olmadığına dair temelde yatan bir algı var" dedi. "Ve biz de insanlara hayatımızın normal, ve eğlenceli olduğunu engelimizin hayatımızı engellemediğini göstermeye çalışıyoruz."dedi.

Yeni evliler gelecekte bir süre sonunda ebeveyn olmayı da dört gözle bekliyorlar. "İzleyicilerimizin çoğu, Hannah'nın benimle birlikte olmaktan dolayı, çocuksuz bekar bir hayatı olacağını varsaydı. Bu fikir gerçeklerden çok uzak. Tatmin edici samimi bir hayatımız var ve ikimiz de çocuk sahibi olmak istiyoruz .Çocuklarımızı tekerlekli sandalyemin arkasına bağlı bir vagonda gezdirmek için sabırsızlanıyorum. "dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER