DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR FİNAL YAPIYOR!

Doğduğun Ev Kaderindir sezon finaline mi gidiyor yoksa final mı yapacak? Neden final yapıyor?

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR FİNAL YAPIYOR!

Gibi birçok soru belirdi sevenlerinin kafasında. Dizinin resmi twitter hesabındaki açıklamalara göre Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 12 Mayıs Çarşamba günü final bölümüyle ekranların karşısında olacağı belirtildi. Doğduğun Ev Kaderindir Neden bitiyor? Detaylarıyla yazımızda.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR FİNAL MI YAPIYOR?

Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Camdaki Kız kitabındaki bir hikayeden uyarlama yapılarak çekilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ekranlara veda ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 43. Bölümle, 12 Mayıs gününde bizlere veda ederek, final bölümü yayımlanacak.

İlk bölümlerde reytinglerde başarılı olan dizi, sıkı rakipleri olan Çarşamba günleri yayımlanan Sadakatsiz ve Masumiyet gibi izleyici kapma yarışına girdi. Diziden İbrahim Çelikkol’un Mehdi karakterinin ayrılmasıyla dizi için düşen reytinglerle final kararı alındı.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU NE?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde başrol oyuncularında olan Demet Özdemir, Zeynep karakteriyle sevenleriyle buluşmuştu. Zeynep, 20’li yaşlarının sonunda, hukuk fakültesinde öğrenimini tamamlamış, güzel, genç bir kız. Fakir bir ailenin kızıyken çocukken ailesinin verdiği kararla Zeynep’in hayati değişir. Zeynep çocukluk travmaları sebebiyle hayatla zorlu mücadeleler verirken diğer yandan da evlilik ile ilgili korkular yaşarken kendini çaresiz bir kader mahkumu olarak görmektedir. Aradığı aşkı da bulamayan Zeynep, kendini umutsuzluğun içinde kaybediyor.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR OYUNCULARI KİMLERDİR?

Zeynep – Demet Özdemir

Mehdi – İbrahim Çelikkol

Nermin – Senan Kara

Sakine – Zuhal Gencer

Ekrem – Nail Kırmızıgül

Cemile – Elif Sönmez

Sultan – Hülya Uyar

Furkan – Engin Hepileri

Mujgan – Zeynep Kumral

Nuh – Fatih Koyunoğlu

Kibrit – Helin Kandemir

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 16:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gamze celik
Gamze celik - 1 ay Önce

Diğer yazılar gibi sürekli aynı seyleri tekrarlamamis olması çok guzel.
Gayet açıklayıcı bir anlatım olmus.

SIRADAKİ HABER