7-13 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Haberinyeri.com.tr astroloji uzmanı Gizem B. sizler için yorumladı...

7-13 Haziran Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU 7-13 Haziran


Sevgili Koçlar

Bu Hafta 3. evinizde bir güneş tutulması gerçekleşecek. 

Dostlarınız, yakın çevreniz, akrabalarınızla ilgili önemli gelişmeler olabilir. Yolculuk seyahat planları ufak tefek geziler gündeminizde olabilir.

Uzun zamandır ev alım satım yer değiştirme ile ilgili konularda sorunlar yaşıyorsanız, Aile içi karmaşalar ve kavgalar söz konusu olduysa 11 Haziran'da Mars'ın Aslan burcuna yerleşmesiyle tüm bu saydığım olumsuzluklar yavaş yavaş sona ermeye başlayacak. İkili ilişkilerinizde tutkunun ön planda olduğu bir hafta olacak. Yine bu hafta sinirlerinize hakim olup konuştuklarınıza dikkat etmeniz gereken bir hafta. Temmuz başına kadar zorlu süreç demiştik. Kontrol sizde. Mutlu ve keyifli haftalar.


BOĞA BURCU 7-13 Haziran


Sevgili Boğalar 

Bu hafta 2. evinizde bir güneş tutulması gerçekleşecek. 11 Haziran'da Mars Aslan burcuna yerleşmesiyle Para ve kariyer konularında hızlı ve şaşırtıcı çok güzel gelişmeler olabilir. Parasal maddi konuları ertelediyseniz bu hafta itibariyle yavaş yavaş planlarınızı oluşturabilirsiniz.Eğer dostlarını yakın çevreniz akrabalarınızla sorunlar yaşadıysanız yavaş yavaş bu haftadan sonra yerini huzurlu enerjilere bırakacak. 2 aydır süregelen zorlu çatışmalı yoğun tempolu karmaşık enerjiler yavaş yavaş bitiyor. İkili ilişkilerde çatışmalar, aile içi sorunlar dostlarla anlaşmazlıklar tüm saydıklarımın sonuna geldiniz. Bir yenilenme enerjisi içine giriyorsunuz. Fiziksel görüntünüzde bazı değişikler söz konusu olabilir ya da yaşadığınız yerde bazı değişikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu haftadan itibaren bir süre gündeminiz ev para ve kariyer konuları olacak.  Temmuz başına kadar zorlu süreç demiştik. Kontrol sizde.
Mutlu ve keyifli haftalar.
 

İKİZLER 7-13 Haziran


Sevgili İkizler 

Bu hafta burcunuzda bir güneş tutulması gerçekleşiyor ve Mars Aslan burcuna yerleşiyor.

Enerjiniz dinamikliğiniz yerine geliyor. Olmasını arzu ettiğiniz gecikmiş konular hız kazanabilir. Bu hafta sosyal olmak eş dost akrabalarla sık sık bir araya gelmek gibi gündemleriniz olabilir. Bu hafta hayatınızda yaşam alanınızda memnun olmadığınız konularda yeniden bir bir yapılanma içerisine girebilirsiniz. Hayatınızın bundan sonraki dönemiyle alakalı yeni kararlar alabilir planlar geliştirebilirsiniz.

Para ve iş konularında olumlu güzel haberler alabilirsiniz. Bu hafta anahtar kelimeniz hız hızlanmak. 
 
Bu hafta ikili iletişimlerinizde uzun zamandır kafanızı karıştıran sizde soru işareti oluşturan konular hızla açığa çıkabilir. Mars'ın maddi hanenizden çıkmasıyla beraber harcama konularınız biraz daha düzene giriyor. Yine bu hafta öfkenize hakim olmalısınız. Söyledikleriniz kaderiniz olabilir. Temmuz başına kadar zorlu süreç demiştik. Kontrol sizde. Mutlu ve keyifli haftalar.


YENGEÇ 31-6 Haziran


Sevgili Yengeçler 

Bu hafta 12. evinizde Güneş tutulması gerçekleşiyor ve Mars sizden çıkıp Aslan burcuna yerleşiyor. Bu hafta sizler için biraz karmaşık ve yorucu enerjilerle dolu. Hafta sonuna kadar sakin ve sabırlı olmaya özen gösterin.

23 Nisan'dan beri burcunuzda hareket eden Mars siz Yengeçleri oldukça zor sıkışık içinden çıkılamaz zorlu enerjilerle baş başa bırakmıştı. Etkisi bir hafta daha devam edecek. Kendiniz tüm bu saydığım konularla alakalı ruhsal ve fiziksel olarak yorgun hissedebilirsiniz. 2 aydır içinde bulunduğunuz karmaşık ve zorlu süreç bu haftadan sonra yavaş yavaş sona erecek.

12. evinizde gerçekleşen Güneş tutulmasıyla beraber gerek sosyal hayatınız gerek ikili ilişkilerinizle alakalı gizli saklı gündemler bir anda su yüzüne çıkabilir. Şok edici gündemler oluşabilir pes etmeyin hafta sonundan itibaren enerjiler yumuşuyor olacak. Bu hafta aile içi krizler baba eş kardeşlerle ilgili bir takım problemler yaşanabilir. Yine para hanenizde umulmadık olumsuz durumlar gelişebilir. Temmuz başına kadar zorlu süreç demiştik. Kontrol sizde.  Mutlu ve keyifli haftalar.


ASLAN 7-13 Haziran


 Sevgili Aslanlar Mars bu hafta burcunuza yerleşiyor.

Sosyal çevreniz arkadaşlıklar dostlarla ilgili alanınız oldukça hareketli olacak.
Uzun zamandır görüşmediğiniz bir türlü fırsatınızın olmadığı kişilerle görüşmek isteyebilirsiniz. 

Yine bu hafta kalabalıklar kutlamalar sosyal ortamlar sürekli gündeminiz olabilir. Mars'ın 12. evinizden çıkıyor 12. ev gizli açığa çıkmamış konuları temsil eder. Arkanızdan dönen oyunlar kim dost kim düşman kimler dürüst bir anda her şey su yüzüne çıkabilir.

2 Aydır tüm saydığım konularla alakalı zorlu bir süreçten geçiyordunuz nihayet bu zorlu enerjiler son bulacak. Bu haftadan itibaren maddi hanenizde sizi düşündüren beklenti içerisine girdiğiniz geciken durumlar yerini mutlu haberlere bırakacak. Mars enerjinizi olumlu anlamda oldukça yükseğe taşıyacak. Fakat öfkenize hakim olun acele kararlar verip hızlı hareket etmeyin.Temmuz başına kadar zorlu süreç demiştik. Kontrol sizde. Mutlu ve keyifli haftalar.


BAŞAK 7-13 Haziran


  Sevgili Başaklar

Mars bu hafta 12. evinize yerleşiyor ve 2. evinizde Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu hafta pazartesi gününden itibaren maddi hanenizde yenilenme yapılanma süreci içerisine girebilirsiniz. Bu anlamda önümüzdeki 6 ay'ın kaderini etkileyebilirsiniz verdiğiniz kararlar ile. 

 Yakın çevre eş dost akrabalarla ilgili şifalı şifalanmış güzel haberler almanız olası. Aileniz haneniz ile alakalı yeni gündemler umulmadık gelişmeler yaşanabilir. 12. ev konuları gizli gündemler olduğu için tüm bu saydığım konularla alakalı süreçlerde sıkıntılar yavaşlamalar yaşanabilir.

Fiziksel sağlığınıza kendinizi çok yormamaya özen gösterin. Yeni tanıştığınız insanlarla olan iletişimlerinizde temkinli olun. Herkese güvenmeyin. Hafta sonundan itibaren eğer varsa ikili ilişkilerinizde yaşanan problemler anlaşmazlıklar yeriniz huzurlu enerjilere bırakıyor olacak.Temmuz başına kadar zorlu süreç demiştik. Kontrol sizde. Mutlu ve keyifli haftalar.


TERAZİ 7-13 Haziran


 Sevgili Teraziler 

Bu hafta Mars Aslan burcuna yerleşiyor ve eğitim evinizde bir Güneş tutulması gerçekleşiyor.

Bir eğitim sürecindeyseniz öğrenciyseniz bu konularla alakalı gündemler varsa oldukça şanslı bir haftadasınız. 
Uzak yerlerde eğitim uzaktan kurs online eğitim gibi düşünceleriniz varsa bu hafta bunlar için gökyüzü sizi adım atmanız için desteklemekte.

Önümüzdeki 6 ay boyunca bahsettiğim bu konularla alakalı oldukça şanslı bir dönem sizler için.

Uzaklıklarla alakalı uzak ilişkiler uzaklardan gelecek haberler konular hızlanabilir özellikle uzak aşk ilişkileri yeni güzel boyutlar kazanabilir. Özellikle 24 Haziran ve sonrası. Eski ilişkiler gündeme gelebilir dargınlıklar yerini barış ve huzur enerjisine bırakabilir. Bu hafta ve 24 Haziran'a kadar dost ve yakın çevrenizle iletişimlerinize özellikle dikkat edin. Öfkenize hakim olun. Temmuz başına kadar zorlu süreç demiştik. Kontrol sizde. Mutlu ve keyifli haftalar.


AKREP 7-13 Haziran


 Sevgili Akrepler

Bu hafta Maddi ve kariyer hanenizde bir Güneş tutulması gerçekleşirken Mars'ın Aslan burcuna yerleşmesiyle Kariyer ve para konularında oldukça istekli daha çok emek verdiğiniz ve bu emeklerin meyvesini alacağınız bir süreçtesiniz. Bir çoğunuz 6 ay boyunca para maddi hanesinde yeniden bir yapılanma içerisine girmek isteyebilir yeni fikirler üretebilir ve bunları hayata geçirmek isteyebilir. Beklenilen ya da beklenmedik yerlerden umulmadık para akışları gerçekleşebilir. Yine bu hafta aileniz yakın dostlarınızla ilgili konular gündeminiz olabilir.

Bazı olumsuz gündemler canınızı sıkacak durumlar oluşabilir. Hemen paniğe kapılmayın. Önümüzdeki 2 ay boyunca gökyüzü sizi tüm bu saydığım konularla alakalı biraz zorlasa da eğer varsa aşk ikili ilişkiler konusunda özellikle 24 Haziran ve sonrası sizleri çok güzel gelişmeler bekliyor olacak. Bu hafta en önemli gündeminiz para ve maddiyat. Temmuz başına kadar zorlu süreç demiştik.Kontrol sizde. Mutlu ve keyifli haftalar.


YAY 7-13 Haziran


 Sevgili Yaylar

Bu hafta hafta aşk ikili ilişkiler evlilik flört evinizde bir güneş tutulması gerçekleşiyor. Mars 9. eviniz olan Aslan burcuna yerleşirken Aşk ya da evlilik ikili ilişkilerle alakalı çok önemli 6 aylık bir süreç var önünüzde. Yaklaşık 1.5 senedir bu konularla alakalı bir süreçten geçiyorsanız her şey boyut değiştiriyor olacak. Ertelediğiniz bir türlü üstesinden gelemediğiniz anlaşmazlıklar geçiştirdiğiniz sorunlar konular soru işaretleriniz bu haftadan itibaren bu konularla ilgili yoğun gündemleriniz oluşabilir. Ağzınızdan çıkanlarla 6 ayın kaderini yazabilirsiniz.

 Eski eskide kalmış kişilerden haberler alabilir varsa eskiden kalma sorunlar için yüzleşebilirsiniz. Tam kapanmamış defterleri kapatabilir sizi düşündüren ne varsa üzerini çizebilirsiniz. Ancak 24 Haziran Merkür retrosu bitene kadar önemli kararları ertelemenizde fayda var. Bu hafta ikili ilişkilerinizde artık dürüst olmanız konusunda gökyüzü sizleri uyarıyor. Temmuz başına kadar zorlu süreç demiştik.Kontrol sizde. Mutlu ve keyifli haftalar.


OĞLAK 7-13 Haziran


Sevgili Oğlaklar 

Bu hafta 11 Haziran'da bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Ve Mars Aslan burcuna geçerken 8. evinize yerleşiyor.

İş maddi para hanenizde hızlı ve önemli gelişmeler yaşanabilir. Yeni durumlar umulmadık gelişmeler hayatınızda bir anda belirebilir.
Bu hafta 8. ev kaynaklı gelir gider konularınız ön planda olurken hesaplı olmaya dikkat edin. Acele harcamalar yapmayın.

Varsa harcama yapmak istediğiniz yerler tüm bunları 24 Haziran ve sonrasına erteleyin.

Fiziksel sağlığınıza özellikle dikkat edin. Yeme içme konularını abartmayın.
Bu hafta tutku enerjileri ön planda özellikle ikili ilişkilerde. Haziran sonuna kadar ikili ilişkiler konusunda karar verip karar almayın. Bu konularla ilgili beklemede olun. 
İkili ilişkilerle ilgili kafanızı karıştıran konular 24 Haziran ve sonrası netleşmeye başlayacak.Temmuz başına kadar zorlu süreç demiştik.Kontrol sizde. Mutlu ve keyifli haftalar.


KOVA 7-13 Haziran


 Sevgili Kovalar 

Bu hafta aşk ikili ilişkiler flört hanenizde çok önemli bir Güneş tutulması gerçekleşiyor.
Mars 7. evinize yerleşirken biten ilişkiler yeniden dönmek istediğiniz kişiler eski eş ya da sevgililerle iletişim kurmak isteyeceğiniz bir hafta.

Eğer varsa bir ilişkiniz tutku enerjisi ve sabırsızlık söz konusu olabilir.
Önümüzdeki 2 ay boyunca tüm bu saydığım konularla alakalı iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. 24 Haziran'a kadar yanıltıcı enerjiler söz konusu olabilir. Evlilik ilişkiler aşk konularında tutkularınıza yenilip sonradan hüsrana uğramayın.

Yine bu hafta yeni birileriyle tanışabilirsiniz. Bu konuda şansınız oldukça yüksek.
Önümüzdeki 6 ay boyunca ev hane aile bireyleri ile ilgili konular gündeminizde olacak. Yine bu hafta partneriniz ya da eşinizle tartışma ve atışmalardan kaçının. Temmuz başına kadar zorlu süreç demiştik.Kontrol sizde. Mutlu ve keyifli haftalar.


BALIK 7-13 Haziran


 Sevgili Balıklar 

Bu hafta Mars 6. evinize yerleşiyor ve yine Güneş Aslan burcuna geçerken önümüzdeki 6 altı ay boyunca aile, aile içi gündemler, ev alım satım konuları gündeminizde olacak.

Bu saydığım konularla alakalı önemli gündemleriniz ve sorumluluklarınız olabilir.
Yer değiştirme taşınma satım ile ilgili düşünceleriniz varsa bir ay daha erteleyin. 
Bu hafta ekstra özen göstermeniz gereken bir hafta. İş yerinizde ya da evinizde çok efor gerektirecek fiziksel sağlığınızı zorlayacak işlere girişmeyin.

Kariyer ve maddi hanenizde önümüzdeki altı ay boyunca hızlı gelişmeler yaşanırken umulmadık ani sorunlar önünüze çıkabilir. Olumsuz olmayın yaklaşık iki ay daha zorlayıcı enerjiler var. Sonrasında hayat sizin için daha rahat ve huzurlu şekilde akıyor olacak.

Bu hafta aşk hayatınızla ilgili bilmediğiniz gizli durumlar aniden önünüze çıkabilir sizi şaşırtacak bazı olumsuz gelişmeler meydana gelebilir. Sakin tavrınızı korumaya devam edin. Temmuz başına kadar zorlu süreç demiştik. Kontrol sizde. Mutlu ve keyifli haftalar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER