25-30 Mayıs 2021 haftalık burç yorumları

Burçları bu hafta neler bekliyor?

25-30 Mayıs 2021 haftalık burç yorumları

KOÇ BURCU 25-30 Mayıs


Sevgili Koçlar haftaya ailesel konu ve konularla ilgili olaylarla başlıyorsunuz. Hafta başı aile hayatınızla ilgili yapılması gereken konulara öncelik verip hallederek kendinizi daha çok mutlu edeceğiniz durumlara yönelteceksiniz. Aniden zorunlu mekan değişimleri söz konusu olabilir. İşyeriniz de iş arkadaşlarınızla olan iletişimlerinize ekstra dikkat edin. Bu hafta sabır sessizlik enerjisini kullanın. Bu hafta siz ve tüm burçlar çok zorlu etkiler altında. Oldukça agresif enerjiler altındasınız. Yaklaşık 1 ay boyunca bu etkiler devam ediyor olacak. 26 Mayıs itibariyle retro dönemine giriliyor. Sabırlı sakin bir şekilde tamamlanmamış işlerinizi tamamlayıp bir ayı rahatça atlatmak için kafanızı eğitim, kişisel gelişim konularıyla meşgul ederek geçirin. Mutlu ve keyifli haftalar.

BOĞA BURCU 25-30 Mayıs


Sevgili Boğalar Bu hafta bekleyen hukuksal konular eğitim seyahatlerle ilgili konular netleşip sonuçlanabilir. Oldukça agresif enerjiler etkisi altındayız. Yakın çevrenizle dostlarla komşularınızla polemiklere girmekten kaçının. Aynı zamanda bu hafta düşmanlarınıza karşı dikkatli olun. Bir ay boyunca karmik etkiler altındayız. Bu hafta planlarınızda aksaklıklar bir takım olumsuzluklar ve ertelenmeler yaşanabilir. Mantığınızın ön planda olması gereken bir dönem. Para, miras, borç, kredi ile ilgili durumlar bu hafta neticelenebilir. Bu haftanın tüm genel gökyüzü etkileri malesef çok olumsuz. Haziran sonuna kadar yatırım yapmaktan kaçının. İkili ilişkilerde para konularında aldanmaya açık etkiler mevcut.  Mutlu ve keyifli haftalar. 


İKİZLER 25-30 Mayıs


Sevgili İkizler Güneş bu hafta sizin burcunuzda. 26 Mayıs ay tutulmasıyla birlikte ilişkiler alanınız oldukça etkilenecek. Uzun süreli ilişkiler mevcut durumlarını bir adım ileriye taşırken sorunlu ilişkiler ani kopmalarla sonuçlanabilir. Özellikle burcunuz için önümüzdeki 5 hafta boyunca inişli çıkışlı etkiler oldukça yoğun alacak ilişki alanınızda. İş ve ortaklık konularında hızlı kararlar verip hızlı gelişmeler yaşanabilir. Kimileriniz ortaklıkla ilgili konularda iş anlaşmalarınızı sonlandırıp noktayı koyabilirsiniz. Önümüzdeki 5 hafta boyunca çok zorlu etkiler altında olacağımız için karar alıp karar vermek için uygun zamanda olmadığımızı unutmayalım. Ayrıca hem iş hem ikili ilişkiler konusunda gökyüzü bizleri oldukça yanıltıcı etkiler altında bırakacak. Venüs Neptün paraleli gizlide kalmış aldanma ve aldatma durumlarını su yüzüne çıkarabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


YENGEÇ 25-30 Mayıs


Sevgili Yengeçler önümüzdeki 5 hafta boyunca oldukça zorlu etkiler altındayız. İkili ilişkiler işinizle ilgili ortaklık konularında gökyüzü sizleri sakinlik ve sükunet enerjisi içinde kalmanız için uyarıyor. iş ve ikili ilişkilerinizde Ani beklenmedik bitişler yaşanabilir. Sağlığınızla alakalı ekstra tedbirli olun. Çevre aile dostlarla iletişim problemleri yaşanabilir. Temmuz ayına kadar ani kararlar vermekten, ilişkilerinizde agresif ve sabırsız olmaktan kaçının. Varsa eşinizle polemiklere girmeyin. Venüs Neptün karesiyle aldatmalar aldanmalar su yüzüne çıkıyor. İş konularında karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir fakat retro etkisiyle kalıcı olmayabilir. Mutlu ve keyifli haftalar. 


ASLAN 25-30 Mayıs


Sevgili Aslanlar oldukça zorlu etkiler altındayız. Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir hafta. Kemik sağlığı karın mide. İş ortamınızda iş arkadaşlarınızla bir takım çatışmalar yanlış anlaşımalar yaşanabilir. Yine parasal konular yüzünden kopmalar kavgalar gerçekleşebilir. Sabır ve sükunetinizi önümüzdeki beş hafta boyunca korumalısınız. İşi olmayan Aslanlar için yeni fırsatlar oluşabilir fakat kalıcılığı olmayabilir. İkili ilişkilerde kavgalardan polemiklerden kaçının. İlişkisi olmayan Aslanlar için aniden karşılarına yeni birileri çıkabilir. Bu hafta eş aile çocuk konuları ön planda olabilir. Varsa seyahat planlarınız ertelenebilir. İş ve para konularında asla risk almayın yatırımlardan kaçının. Mutlu ve keyifli haftalar.  


BAŞAK 25-30 MAYIS


Sevgili Başaklar oldukça zorlu etkiler altındayız. Aile içi kavga ve polemiklere karşı ekstra tedbirli olun. Sabrınızı ve sükunetinizi koruyun. Yine aile içi beklenmedik durum ve olaylara karşı hazırlıklı olun. Ev alım satım konularına karşı oldukça dikkatli olun. Zira gökyüzünün yanıltıcı etkileri ile karşı karşıyayız. Venüs Neptün karesi ile ikili ilişkiler, işle ilgili  ortaklık ilişkilerinde kopmalar yaşanabilir. Sağlığınıza ruh sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir hafta. Arkadaş ve yakın çevrenizde beklenmedik iletişim problemleri bir takım polemiklere karşı tedbirli olun. İş ve para ile ilgili planlarınız önümüzdeki 5 hafta boyunca aksayabilir. Agresif tutumlardan uzak durun. Mutlu ve keyifli haftalar.


TERAZİ 25-30 MAYIS

Sevgili Teraziler oldukça zorlu etkiler altındayız. Aile içi ve aile fertleri ile ilgili konular ön planda. Polemiklerden kaçının. Bir takım tatsız durumlara karşı dikkatli olun. Ani kararlar almayın ani kararlar ile hareket etmeyin. Uzak yerlere taşınma varsa seyahat planlarınız aksayabilir. İş eğitim hukuk konuları hız kazanabilir. Ancak Mars Plüton ve Venüs Neptün karesi ile kararsızlık enerjisi ile karşı karşıyasınız. Önümüzdeki beş hafta boyunca tutulma ve retro etkisi nedeniyle seyahat ve bir takım iş anlaşmalarınız aksayıp ertelenebilir. Kararsızlık yaşadığınız her konuyu temmuz başına kadar ertelemeniz hayrınıza olacak.  Mutlu ve keyifli haftalar.


AKREP 25-30 MAYIS

Sevgili Akrepler oldukça zorlu etkiler altındayız. Aile aile içi fertleri, yakın çevre, komşu, akrabalarla olan ilişki ve iletişimlerinizde sakin üsluplu olmaya dikkat edin. Varsa seyahat planlarınız ertelemenizde fayda var. Bir takım ufak tefek kazalara karşı dikkatli olun. Kendinize sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir dönem. Retro ve tutulma etkisiyle elektronik aletlerde arızalar yaşanabilir. Varsa hukuksal konularda mücadeleleriniz zorlaşabilir bir takım aksaklıklar yaşanabilir. Venüs Neptün karesiyle parasal konularda tutumlu olmaya dikkat edin. Yatırımlardan kaçının. Aile içinde parasal konularla alakalı bir takım krizler yaşanabilir. Uzun zamandır beklediğiniz para kredi konuları temmuz başına kadar aksayabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


YAY 25-30 MAYIS


Sevgili Yaylar oldukça zorlu etkiler altındayız. Özel hayat konuları para konuları iş ve kariyer konularında oldukça zorlu etkiler altına giriyor olacaksınız. Hertürlü riskli davranışlardan kaçının. Parasal konularda yatırımlarınızı temmuz başına kadar ertelemekte fayda var. Ani kararlardan kaçının. İkili ilişkilerde iniş çıkışlar ani kopmalara karşı sükunetinizi koruyun ve sabırlı olun. Önümüzdeki beş haftalık süreç sizin için çok önemli. Hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. Gökyüzünün yanıltıcı etkileri altındayız. Beden ve ruh sağlığınıza ekstra özen gösterin. Hiçbir konuda aceleci olmayın Temmuz başına kadar. Mutlu ve keyifli haftalar.


OĞLAK 25-30 MAYIS


Sevgili Oğlaklar oldukça zorlu etkiler altındayız. Mars Plüton karesiyle ilişkiler kopma noktasına gelebilir. Düşmanlık ve kavgalara karşı dikkatli olun. Kopmalar, sert polemikler ve tartışmalara karşı oldukça dikkatli olun zira gökyüzü sizi bu konularda oldukça zorlayacak. İş ve para konularında bu hafta bir takım aksaklıklar yaşanabilir. Yatırımlarınızı temmuz başına kadar erteleyin. Sağlığınıza oldukça özen göstermeniz gereken bir dönem. Sağlıkla ilgili konuları ertelemeyin. Tutulma ve retro etkisiyle gizli olaylar gizli düşmanlıklar tamamen su yüzüne çıkıyor. Aşk hayatınız içinde aynıları geçerli. Temmuz başına kadar tüm bu saydığım konularla alakalı sabır ve sükunetinizi koruyun.  Mutlu ve keyifli haftalar.


KOVA 25-30 MAYIS


Sevgili Kovalar oldukça zorlu etkiler altındayız. Tutulma ve retro etkisiyle gerek iş gerek aşk konularıyla alakalı gizli kapaklı olan her şey su yüzüne çıkıyor. Arkadaş çevreniz ve dostlarınızla olan ilişkilerinizde polemiklere tartışmalara karşın sakin tavrınızı koruyun. Bu haftadan itibaren sizi huzursuz eden kişi durum olaylardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Aşk ve ilişki konularında gökyüzünün yanıltıcı etkileri altındayız. Aldatma ve aldanma enerjileri ön planda. Seyahat eğitim iş konuları ile ilgili planlarınızı temmuz başına kadar ertelemenizde fayda var. Aşk ve ilişki konularında çok sert etkilerden dolayı ani kararlardan kaçının. Retro etkisiyle eski ilişkilerin gündeme gelmesi olası. Ancak gökyüzü sizi yanılgılara karşı uyarıyor.  Mutlu ve keyifli haftalar.

BALIK 18-25 MAYIS

Sevgili Balıklar oldukça zorlu etkiler altındayız. Venüs Neptün karesiyle ve tutulma etkisiyle aldanma aldatma enerjileri ön planda. Aile içi ilişkilere ve iletişimlere dikkat edin. Ruh sağlınıza ekstra dikkat edin. Gerekirse destek alın. Ev alım satım konularınız da aksaklıklar yaşanabilir. Temmuz başına kadar yatırım yapmamanızda fayda var. Yine aşk ve flört konularında agresyon enerjileri ön planda. Konuştuklarınıza tavır tutum ve davranışlarınıza ekstra özen gösterin. Sakin tavrınızı muhafaza etmeye çalışın. Bu dönemde ani kopmalar ve ayrılıklar yaşanabilir. Seyahat konularınız aksayabilir. Varsa beklenen para alacaklar konularında gecikmeler yaşanabilir. Temmuz başına kadar tüm bu saydığım konularda sakin ve sabırlı olun. Mutlu ve keyifli haftalar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER