19-25 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Haberinyeri.com.tr astroloji uzmanı Gizem B. sizler için yorumladı...

19-25 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU 19-25 TEMMUZ


 Sevgili Koçlar
Bu hafta ayın 22 si Güneş'in aslan burcuna geçmesiyle uzun zamandır durgun, sıkılgan ve bezgin hissediyorsanız hayatınıza yeniden bir canlanma geliyor.
Güneş 5. eviniz de hareket halindeyken aşk hayatınız da sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Dolunay size aşka dair konular için zihin çalıştırtabilir!
Yakın çevrenizle bir araya gelmek için programlar yapabilir, yapmanız halletmeniz gereken işlerinizi halledebilir varsa çocuklarınızla daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz.
22 Temmuz'da Venüs Başka burcunda ilerlerken sağlığınız sağlıkla ilgili konular ön plana çıkabilir. 
İş yerinizde detay, titizlik, planlı olmak gibi durumlarınız ön plana çıkabilir.
24 Temmuz cuma günü Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay kariyer, kariyer planlamaları gibi konuları ön plana çıkarıyor. 
Bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyor keyif alacağınız toplantılara katılabilir yeni fırsat kapıları açacak makam mevki sahibi insanlarla tanışabilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


BOĞA BURCU 19-25 TEMMUZ


 Sevgili Boğalar 
Bu hafta ayın 22 si Güneş'in aslan burcuna geçmesiyle ev, emlak, aile, aile içi konular ve gündemlere işaret ediyor. 
Evinizde değişiklikler yapmak yaşadığınız ortamı güzelleştirmek için kolları sıvayabilir, yeniden bir düzen oturtmak isteyebilirsiniz.
Bu dönemde hayatınıza dair bazı kararlar almak isteyebilir iyi/kötü ayrımıyla hayatınızdan kötü olan ne varsa çıkartmak isteyebilirsiniz.
daha çok kendi içinize kabuğunuza çekildiğiniz bir haftadasınız.
Yine bu dönemde ev, alım, satım konuları ön plana çıkarken sürpriz miras konuları ve para ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.
22 Temmuz'da Venüs Başak burcuna yerleşirken aşk hayatınız da daha titiz ve detaycı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz.
Var olan ilişkinizi ciddiyete taşımak isteyebilirsiniz. 
24 Temmuz cuma günü Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay yine kariyer iş konularında yenilenme dönemine giriyorsunuz. Uzun zamandır ulaşmak istediğiniz mevkilere bu dönemde ulaşabilir, yaratıcı iş ile alakalı girişimlerinizde dikkat çekebilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


İKİZLER 19-25 TEMMUZ


 Sevgili İkizler
Bu hafta ayın 22 si Güneş'in Aslan burcuna geçmesiyle yakın çevreniz eş, dost, akraba, aile, kardeşler ile olan iletişimleriniz güçleniyor ve artıyor.
Yine bu dönemde ev, emlak, alım, satım konuları gündeme gelebilir.
Bir ay boyunca iletişime dair halkla ilişkiler, tanıtım, reklam, yurt dışı telefon görüşmeleri, satış/pazarlama, sosyal medya, online simülasyonlar ile yoğun bilgi akışı ve yoğun iletişim trafiğinin olduğu bir sürece işaret ediyor.
Ayrıca Güneş Aslan burcunda hareket halindeyken ani kararlarla seyahat planları gündeme gelebilir.
22 Temmuz'da Venüs Başak burcuna yerleşirken ev, yuva aile konularında keyifli bir döneme işaret ediyor sizler için.
24 Temmuz'da Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay sizlere inançlarınız ile ilgili içsel sorgulamalar yaptırabilir. Maneviyatın sizler için daha çok ön plana çıktığı bir takım gündemleriniz olabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


YENGEÇ 19-25 TEMMUZ


 Sevgili Yengeçler
Bu hafta ayın 22 si Güneş'in Aslan burcuna geçmesiyle para, kazanç ve gelir gider konularınızı baş gündeme taşıyor sizler için.
Uzun zamandır beklediğiniz paralar gelebilir, gelir düzeyinizi değiştirecek bazı güzel değişimler yaşayabilirsiniz.
Yine bu dönemde harcamalarınız artabilir dikkat! ani vergi, prim ve nafaka konularına dikkat edelim.
22 Temmuz'da Venüs Başak burcuna yerleşirken yakın çevre, kardeşler, eş, dost ve akrabalarla ilgili konular ön plana çıkıyor.
Bu süreçte kurduğumuz iletişimler, ağzımızdan çıkan kelimelere ekstra dikkat edelim. Yıkıcı ve eleştirisel tavırlar sergilemek yakın çevrenizle olan iletişimlerinizi sekteye uğratabilir.
24 Temmuz'da Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay aile içi ortak para konuları ve miras konuları ile ilgili nihayet verimli bir süreç elde edilebilir. Bu konularla alakalı bir süredir yaşanan sorunlar bu dönemde çözüme kavuşabilir. 
Ancak temkinli olmakta fayda var. Mutlu ve keyifli haftalar.
 

ASLAN 19-25 TEMMUZ


 Sevgili Aslanlar 
Bu hafta ayın 22 si Güneş'in Aslan burcuna geçmesiyle sahne sizin!
En parlak, en güzel etkileri almaya başlıyorsunuz.
Güneş 1. evinize yerleşirken hayatınızda yeni bir dönem yeni parlak ve geleceğe umutla baktığınız, yeniden hayallerinizin yeşerdiği bu güzel döneme merhaba diyeceksiniz.
Uzun zamandır psikolojik olarak zorlanan bezgin ve yorgun Aslanlar Güneş bu 1 ay boyunca sizleri yeniden doğrultup şifalandırıyor olacak.
22 Temmuz'da Venüs Başak burcuna yerleşirken para ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Risk almaktan kaçının. Sıkı çalışmamızın karşılığını alabiliriz, geliriniz de çok büyük olmasa da bir artış yaşanabilir.
24 Temmuz'da Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ikili ilişkiler ve aşk hayatınızı sorgulatabilir. Bir süredir yolunda gitmeyen ilişkiler sonlanabilir, güzel devam eden ilişkilerinizi ciddiyete taşıyabilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


BAŞAK 19-25 TEMMUZ


 Sevgili Başaklar
Bu hafta ayın 22 si Güneş'in Aslan burcuna geçmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca sağlığınız ve iş hayatınızla alakalı konular ön plana çıkıyor.
Güneş 12. evinizde hareket halindeyken gizli olaylar, gizli düşmanlıklar, arkanızdan dönen oyunlar bu dönemde aniden sarsıcı şekilde ortalığa dökülebilir.
Bu bir aylık süreçte ruhsal anlamda yorgun hissedebilir, hayatınızı sorgulayabilir, hatalarınızdan ders çıkartmak isteyebilirsiniz.
Bu dönemde bilinçaltınızda olan eskimiş sizi inciten ve sizi yoran konularla alakalı kendinize cevaplar arayabilir yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz.
22 Temmuz’da Venüs burcunuzda harekete başlarken detaycılığınız, titizliğiniz ile alakalı çevrenizden takdir görebilirsiniz.
24 Temmuz'da Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay iş, sağlık konularını ön plana çıkartıyor.
Hayatınızda işinize dair çok emek sarf edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.
Sağlığınıza ekstra özen gösterin. Mutlu ve keyifli haftalar.


TERAZİ 19-25 TEMMUZ


 Sevgili Teraziler 
Bu Hafta ayın 22 si Güneş'in Aslan burcuna geçmesiyle 11. evinizde hareket halinde olacak. Arkadaş, eş, dost konuları ön planda.
arkadaşlarınızla iletişimleriniz, görüşmeleriniz, buluşmalarınız artabilir. Dostlarınızın yaşamında yeni gelişmeler olabilir, onlarla ilgili mutlu haberler alabilirsiniz.
Yine bu dönemde teknoloji ile ilgili konular olabilir, elektronik aletler, yeni telefon almak gibi gündemleriniz olabilir. 
Ayrıca hayallerinizin gerçekleşmesi söz konusu olabilir. 
Aynı zamanda aşk ve çocuklar ile ilgili olan alanlar da tetikleniyor. Bunlarla ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağı bir sürecin içerisindesiniz.
22 Temmuz'da Venüs Başak burcuna yerleşirken bilinç altı ruhsal durumunuz ile ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bu süreçte kendi içimize kapanabilir, hayatınıza dair bir takım muhakemeler yapmak isteyebilirsiniz. Geçmişteki hatalarımızı gözden geçirmek, yeniden planlamak yeni düşünceler ve kararlar almak için gökyüzü sizi destekliyor olacak.
24 Temmuz'da Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile ikili ilişkilerde şanssızlıklara dikkat!
Çocuk sahibi olmak isteyenlere sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


AKREP 19-25 TEMMUZ


 Sevgili Akrepler
Bu hafta ayın 22 si Güneş'in Aslan burcuna geçmesiyle kariyerde parlama dönemi!
Terfi alabilir, yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz.
Yine tüm bu sorumluluklar devam ederken yorgun düşmemeye fiziksel sağlığınıza uykunuza ekstra özen göstermeye çalışın.
Aslan burcuna Güneş’in geçişi ile birlikte kariyer alanınızı ön plana çıkarken, yeni kariyer planları, kariyerinizi nasıl geliştirebilirsiniz konularında gökyüzünden size destek var. Olumlu, olumsuz her şeyi tüm çıplaklığı ile görüp değerlendirebileceğiniz bir sürecin içerisine giriyorsunuz, iyi değerlendirin.
Yine bu dönemde sinirli ve gergin hissedebilirsiniz. 
24 Temmuz'da Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ev, ev içi, aile ile ilgili konular gündeme oturuyor olacak. Varsa evin içerisinde devam eden uzun zamandır bir takım iletişim kopuklukları, kavgalar, aile içi huzursuzluklar nihayet bu dönemde yavaş yavaş çözüme kavuşabilir. 
Yine ev içi düzen tadilat konuları ön plana çıkabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


YAY 19-25 TEMMUZ


 Sevgili Yaylar
Bu hafta ayın 22 si Güneş'in Aslan burcuna geçmesiyle sizler için hareketli mi hareketli, bol bol gezip tozacağınız, yeni seyahat planları yaptığınız bir dönem başlıyor.
Yine bu dönemde iş ile alakalı konular, hukuk konuları ve eğitim ile alakalı konularda gündeme geliyor olacak.
Önümüzdeki bir aylık süreçte Güneş sizlere parlaklık ve hayatınıza dair yeni başarılar vadediyor.
Bu dönemde yeni kültürler, uzak diyarlar, başka ülkeler ile alakalı yeni bilgiler yeni konular yeni gündemler ön plana çıkıyor.
Çok keyifli hissedeceğiniz ve yine aşk hayatınıza dair mutlu ve keyifli hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.
24 Temmuz'da Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile yakın çevre, eş, akraba ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. İletişim trafiğiniz artabilir. Yine sosyal medya, internet ile ilgili konular gündemdeyken bu dönemde oldukça aktif olacağınızı işaret ediyor gökyüzü.
Ancak harcamalarınızda kontrollü olmakta fayda var. Fazla sağduyulu, fazla iyimser olurken temkini elden bırakmayın. Mutlu ve keyifli haftalar.


OĞLAK 19-25 TEMMUZ


 Sevgili Oğlaklar 
Bu hafta ayın 22 si Güneş'in Aslan burcuna geçmesiyle Dengede kalma ve sabır zamanı. 
Bir takım parasal krizler, iletişimler de yönetmeniz gereken krizleri gündeminize taşıyor olacak.
Ancak parasal anlamda çok güçlü etkiler sizlere umulmadık bereket kapılarını açabilir.
8. evinizde hareket halinde olan Aslan burcu etkisiyle sakin kalmanız, hızlı kararlar vermemeniz, borçlanmamanız ve yeni girişimler, yeni imzalarla alakalı beklemede kalmanız için uyarı veriyor!
22 Temmuz'da Venüs Başak burcuna yerleşirken aşk ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Uzak seyahat planları devreye girebilir. Uzaklarda uzun zamandır aradığınız hayatınızın aşkı ile karşılaşabilirsiniz.
24 Temmuz'da Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile bu dönemde kendinize olan güveniniz artabilir, yeni yatırım projeleri geliştirebilir, yeni iş girişimlerine odaklanabilirsiniz.
Yine ev alım alım satım konuları gündeme gelebilir. Harcamalarınızda aşırıya kaçmayın. Mutlu ve keyifli haftalar.


KOVA 19-25 TEMMUZ


 Sevgili Kovalar
Bu hafta ayın 22 si Güneş'in Aslan burcuna geçmesiyle aşk ve ilişkilerle alakalı oldukça yoğun ve hareketli bir dönem sizler için.
Yine iş ile alakalı olarak ortağınızla yeni planlar geliştirebilir, yeni girişimlere dair konular ön plana çıkabilir.
Bu ay en çok ilişkiler ve iletişim konuları gündeminizde olacak. 
Yeni bir ilişkiye başlayabilir, hoşlandığınız birlikte olmak istediğiniz iletişim kurduğunuz kişi ile ilişkiniz başlayabilir.
Varsa ilişkiniz daha ciddi bir seviyeye taşıyabilir aileler arası bir araya gelme adım atma söz nişan gibi konular gündeme gelebilir.
Tüm bu saydığım konularla alakalı iyi/kötü ayrımı ortaya çıkıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca ilişki hanenizde bol bol iniş çıkışlar mevcut olacak.
22 Temmuz'da Venüs Başak burcuna yerleşirken Maddi konularda temkinli olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Para ile alakalı konularda çok düşünüp hesap kitap yaptığınız ve yine sürpriz bir takım gelir akışlarının yaşanacağı bir süreç sizler için.
24 Temmuz'da Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay kendinizi, iç dünyanızı masaya yatırıp hayat amacınızı iyice netleştirip yolunuzu tekrar gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz.Bu dönemde yolunda gitmeyen, uzun süredir sizi ikilemde bırakan konuları geride bırakmak isteyebilirsiniz. Artık netsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


BALIK 19-25 TEMMUZ


 Sevgili Balıklar 
Bu hafta ayın 22 si Güneş'in Aslan burcuna geçmesiyle iş yeriniz, iş hayatınız, çalışma ortamınız ve sağlık konuları ön plana çıkıyor olacak. 
İş ve para konularıyla alakalı sizler için oldukça verimli bir dönem. Güneş'in etkisiyle daha çalışkan ve daha üretken oluyor olacaksınız. 
Bu dönemde işinize ve çalışma ortamınıza karşı daha titiz olabilirsiniz. 
Sağlığınızla alakalı iyileşme ve güzel gelişmeler ön plana çıkabilir. Kendinizi daha enerjik ve çekici hissedebilirsiniz.
22 Temmuz'da Venüs Başak burcuna yerleşirken aşk hayatınızla alakalı konular gündeme oturabilir. İlişkisi olmayanlar için hayatınıza ciddi, detaycı, mükemmeliyetçi birileri girebilir.
24 Temmuz'da Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay 12. evinizde bilinçaltınız ve korkularınızla yüzleşme zamanı!
düşmanlara arkanızdan dönen bir takım entrikalara dikkat!
Sağlığınıza ekstra dikkat etmeli ve kendinizi dinlenerek korumaya almanız gereken bir süreçten geçebilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.

YORUM EKLE