Meteroloji Uyardı! Güneşe Hasret Kalacağız

1 / 3
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, tarafından haftalık hava durumu tahminleri paylaşıldı.  Paylaşılan haftalık verilere göre başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde sağanak yağış etkisini gösterecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan verilere göre  Türkiye genelinde sağanak yağış etkili olacak. Açıklanan haftalık hava durumu tahminlerinde, yurdun genelinin sağanak yağış etkisi altına girileceği bildirildi. Bu sıralar güneşli havanın hakim olduğu İstanbul'da yarın ise sağanak yağış bekleniyor. Yağışların salı gününe kadar devam edeceği  tahmin ediliyor. Ankara'da salı günü  ise sağanak yağış etkili olacak.  6 Haziran tarihinde başlayacak olan sağanak yağışın 12 Haziran tarihine kadar etkili olması bekleniliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, tarafından haftalık hava durumu tahminleri paylaşıldı. Paylaşılan haftalık verilere göre başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde sağanak yağış etkisini gösterecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan verilere göre Türkiye genelinde sağanak yağış etkili olacak. Açıklanan haftalık hava durumu tahminlerinde, yurdun genelinin sağanak yağış etkisi altına girileceği bildirildi. Bu sıralar güneşli havanın hakim olduğu İstanbul'da yarın ise sağanak yağış bekleniyor. Yağışların salı gününe kadar devam edeceği tahmin ediliyor. Ankara'da salı günü ise sağanak yağış etkili olacak. 6 Haziran tarihinde başlayacak olan sağanak yağışın 12 Haziran tarihine kadar etkili olması bekleniliyor.