Ünlü Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’na Gelen Tepkiler Akıl Almaz Yanıt!

Ünlü psikiyatrist ve yazar olarak son zamanların en çok izlenen dizelerini çeviren Gülseren Budayıcıoğlu izleyicileri tarafından son zamanlar da büyük tepkiler aldı.

Ünlü Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’na Gelen Tepkiler Akıl Almaz Yanıt!

Gülseren Budayıcıoğlu’na gelen hastaların özel hayatlarını ifşa ettiğine dair iddialar gün yüzüne çıktı. Meydana gelen bu iddialar sonrasında açıklamalar da bulunan ünlü psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğu konu ile ilgili üzüntülerini belirtmesinin ardından izleyicilerine konu ile ilgili detayları paylaştı.

‘İstanbullu Gelin’, ‘Doğduğun Ev Kaderindir’, ‘Masumlar Apartmanı’, ‘Kırmızı Oda’ ve ‘Camdaki Kız’ kitaplarını dizi haline çeviren Gülseren Budayıcıoğlu son zamanların en çok dikkat çeken dizilerini başarıyla sunmaya başlamıştır. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hastalarının hayatlarını ifşa ettiğine dair iddialar çıkmasının ardından konu ile ilgili son dakika gelişmeleri de gündemimizde ki yerini almaktadır.

‘HASTALARIMIZIN ÖZEL HAYATLARINI İFŞA ETMİYORUM!’

Ünlü psikiyatrist tarafından yapılan son dakika açıklamalar doğrultusunda ‘tabii ki de hastalarımın özel hayatlarını ifşa etmiyorum. İsimleri, adresleri ya da hayat yaşantılarında farklılık oluyor. Yani hastalarımın problemlerini tabii ki de olduğu gibi yansıtmam.’ İfadeleri ile gündemimizde ki yerini aldı. Gerçek hayat hikayelerinden yansıtılan bu dizilerin kurgulamalarında değişiklik yapıldığı açıklandı. Böylelikle kesinlikle hastalarını ifşa etmediği de ortaya çıktı. Yapılan açıklamalar doğrultusunda sadece bu yaşanılan hikayelerin yansıtılması ile olayların kaynağına iniyorum ve kendilerini keşfetmeleri için çalışmalarımı sürdürüyorum ifadeleri de dikkatleri üzerine çekmektedir.

GERÇEK HİKAYELER DAHA ABARTI!

Sizlere yansıttığım hikayelerin emin ol gerçek hayatları daha abartı olarak gün yüzüne çıkmaktadır. Ancak kitabı yazarken bundan da bahsetsem insanlar inanmaz dediğim pek çok şeyi maalesef günümüzde birçok insan yaşamaktadır ifadelerini kullanan ünlü psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu hastaları ile olan ilişkilerin öneminden de bahsetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER