TRT 1’in Sevilen Dizisi Payitaht Abdülhamid Final Yaptı!

Payitaht Abdülhamid dizisinin finali geldi. TRT 1’in Sevilen Dizisi Payitaht Abdülhamid Final Yaptı!

TRT 1’in Sevilen Dizisi Payitaht Abdülhamid Final Yaptı!

Payitaht Abdülhamid dizisinin finali geldi. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid final yaparak ekranlara veda etti. Yıllardır ekranda sevenleriyle buluşan Payitaht Abdülhamid dizisi final yaptı. Dizinin final günü tüm set ekibi toplanıp beraber yemek yediler TRT 1 bildiğiniz gibi yüksek reytingli dizilerle karşımıza çıkmaya alışmıştır. Hikayesiyle beğenilen diziler arasında bulunan Payitaht Abdülhamid dizisi son zamanlarda izlenme sıkıntısı çekiyordu.

Payitaht Abdülhamid Reytinglere Yenik Düştü!

Payitaht Abdülhamid dizisi düşük reytingler sebebiyle final yaptı. Dizinin geçmiş sezonunda ki gibi yüksek reytingler aldığını göremiyoruz. Hal böyle olunca TRT 1 ve yapımcı arasında geçen konuşma sonunda dizi için final verildi. Final tarihi geldiğinde ise dizi seti toplanarak yemek yedi. Duygusal bir veda ile Payitaht Abdülhamid’e veda edildi.

Final Pastası Kesildi!

Payitaht Abdülhamid dizisi için toplanan set ekibi yemekten sonra pasta kesildi. Pasta adeta dizinin final pastası oldu. 5 yıldır yayınlanan dizinin sürpriz şekilde final yapması seyircileri üzse de geride güzel hatıralar bıraktı. Şimdi de dizinin oyuncuları farklı projelerle tekrar izleyici karşısına çıkacak. Başrol oyuncularına ve diğer isimlere teklifler gelmeye devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER