Teşkilat Sezon Finalinde Neler Olacak?

TRT ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi gerek güçlü oyuncu kadrosu gerek ise ilgi çekici hikayesiyle tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Peki, Teşkilat Sezon Finalinde Neler Olacak?

Teşkilat Sezon Finalinde Neler Olacak?

TRT ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi gerek güçlü oyuncu kadrosu gerek ise ilgi çekici hikayesiyle tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumda. 6 Haziran Pazar günü yayınlanacak olan Teşkilat 14. Bölüm sezon finaline girecek. Dizinin hayranları elbette dizinin yeni bölümünü kaçırmazlar bunu biliyoruz. Fakat işi olan veya diziyi izleyemeyen kişiler için Teşkilat Sezon Finalinde Neler Olacak?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan yeni dizi Teşkilat 13. Bölümü ile ekranlarda yayınlandı. TRT’nin yeni dizisi kısa sürede sezon finali yapma kararı aldı. Teşkilatla alakalı tüm gelişmeleri sizler için sunacağız.

Teşkilat 13. Bölümde Neler Oldu?

Türkiye’ye getirilen Fadi, Kale’ye yönelik planlanan saldırıyla alakalı sorguya alınır fakat sorulan tüm soruları cevaplamıyor. Fadi’nin yakalanmasına rağmen, Şef, büyük saldırı planına devam etmesi için Ceren’e talimat verir. Ceren de bu talimatı yerine getirmek için çaba gösterir.

Karargâhta yapılan değerlendirmeler sonucunda Ceren için yolun sonuna gelindiğine karar verilir. Ceren’in Şef başta olmak üzere tüm bağlantılarıyla birlikte yakalanması için operasyon planlanır. Bu sırada büyük saldırı için ülkeye gelen teröristler kurdukları düzenekle televizyonlarda boy gösterip tehditler yağdırır.

Planlanan saldırının detaylarına ulaşmak için farklı yollar arayan Uzay, Fadi tarafından aktarılan paraların izini sürmek için Gürcan’a ihtiyaç duyar. Kale’ye yönelik büyük saldırıyı engellemek için ekip dört bir koldan mücadele verirken onları büyük sürprizler beklemektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER