Sadakatsiz Bahar Kimdir? Sadakatsiz Bahar Gerçek Adı Nedir?

Ekranların yeni dizisi Sadakatsiz dizisinde rol alan karakterler merak edilmektedir. Peki, Sadakatsiz Bahar Kimdir? Sadakatsiz Bahar Gerçek Adı Nedir?

Sadakatsiz Bahar Kimdir? Sadakatsiz Bahar Gerçek Adı Nedir?

Son zamanların en çok seyredilen dizilerinden olan Sadakatsiz dizisinde rol alan karakterler merak edilmektedir. Sadakatsiz dizisinde rol alan Bahar karakteri özellikle en çok araştırılan kişiler arasında yer almıştır. Peki, Sadakatsiz Bahar Kimdir? Sadakatsiz Bahar Gerçek Adı Nedir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde rol alan karakterler araştırılmaktadır. Sadakatsiz Bahar karakterini Yeliz Kuvancı canlandırmaktadır. Özellikle gündüz kuşağında Arda İle Omuz Omuza programına konuk olan Sadakatsiz Bahar karakteri dizinin hayranları tarafından araştırılmaktadır. Peki, Sadakatsiz Bahar Kimdir?

Sadakatsiz Bahar Kimdir?

Sadakatsiz Bahar karakterini Yeliz Kuvancı canlandırmaktadır. Yeliz Kuvancı 28 Şubat 1987 yılında doğmuştur ve 34 yaşındadır. Ankara da dünyaya gelen başarılı oyuncu 174 boyunda ve Ali İl ile evlidir. Beykent Güzel Sanatlar Fakültesini bitiren güzel oyuncu pek çok dizi ve filmde rol almıştır. İlk olarak 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde İnci karakterini canlandıran güzel oyuncu 2011 ile 2012 yıllarında Seni Bana Yazmışlar adlı komedi dizisinde rol aldı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Böyle Bitmesin adlı komedi dizisinde rol alan güzel oyuncu Kocamın ailesi ve Hangimiz Sevmedik adlı dizilerde de rol aldı. Şimdilerde Sadakatsiz dizisinde rol alan Bahar, daha önce TRT 1 de yayınlanan Tutunamayanlar adlı dizide rol aldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2021, 22:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER