Prince Harry 'aşılanmaya teşvik' konserine katıldı

Kanser,diyabet başta olmak üzere her dakika binlerce kişi hayatını kaybederken sessiz kalan ülke liderleri konu Corona'ya karşı aşılanma olduğun da duyarlılıklarını göstermeye devam ediyor.İngiltere prensi de bunun için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Prince Harry 'aşılanmaya teşvik' konserine katıldı

Prens Harry, uluslararası Covıd aşılama çabalarına yardımcı olan bir yardım performansı olan Vax Live etkinliğinde düzinelerce ünlünün yanında yer aldı.

Şarkıcı Selena Gomez'in ev sahipliği yaptığı konser  Cumartesi günü yayınlandı.Konsere katılan sanatçılar Jennifer Lopez ve Foo Fighters'ın performanslarını beğeni topladı.

Los Angeles'taki SoFi Stadyumu'nda binlerce tamamen aşılanmış seyircilere  hitap eden Prens Harry, pandemi sırasında corona'ya karşı mücadele eden çalışanlarının çabalarına övgüde bulundu.

ABD'de başkanı Biden ise : " Diğer ülkelerle daha fazla aşı üzerine iş birliği yapıp aşılanma oranını arttırmamız gerekiyor." açıklamasında bulundu.

Bilindiği üzere dünya insanlarına yapılan aşının içeriği hala açıklanmış değil.Dünya insanları ilaç firmaları ile dünya liderlerinin gizli işbirliğinde bulunup ileri dönemler de yeni kronikleşmiş hastalıklar karşılığı geçici Corona çözümü konusunda anlaştıkları korkusunu yaşıyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER