Masumlar Apartmanı Neriman’ın Hastalığı Ne? Masumlar Apartmanı Neriman Kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakteri sıklıkla araştırılan konular arasında yer almaktadır. Peki, Masumlar Apartmanı Neriman’ın Hastalığı Ne? Masumlar Apartmanı Neriman Kimdir?

Masumlar Apartmanı Neriman’ın Hastalığı Ne? Masumlar Apartmanı Neriman Kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakteri sıklıkla araştırılan konular arasında yer almaktadır. Dizinin hayranları tarafından sorulan en sık sorulardan biri de Neriman kendine neden zarar veriyor sorusu oldu. Ailesi ve özgürlüğü arasında kalan Masumlar Apartmanı Neriman’ın Hastalığı Ne? Masumlar Apartmanı Neriman Kimdir?

Masumlar Apartmanı Neriman Kimdir?

Masumlar Apartmanı Neriman karakterini Gizem Katmer canlandırmaktadır. Neriman, dizide ailesi ve özgürlüğü arasında sıkışıp kalan bir karakter. Neriman, aslında hastadır. Masumlar Apartmanında Neriman karakterine hayat veren Gizem Katmer, 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kocaeli Üniversitesinde Sahne Sanatları ve oyunculuk okuyan Gizem Katmer, Neriman karakteriyle gündemlerden düşmemeye başladı.

Neriman’ın Hastalığı Nedir?

Masumlar Apartmanı Neriman bildiğiniz gibi dizide kendine zarar vermesiyle bilinmektedir. Okulda hoşlandığı çocuğun notunu ablası bularak ona kızar. Daha sonra Neriman da kendine zarar vermeye başlar. İkinci zarar verme olayı da komşunun oğlunun verdiği keki yiyerek ablasının ona kızmasıyla bilinmektedir. Neriman aslında bu zararı vücudunun görünmeyecek yerlerine değil de bileklerine yapmasının asıl nedeni de abisi görsün ve bir şeyler yapsın diyedir. Aslında ilk bölümde diğerlerine göre daha normal ruh haline sahip olan astım hastası bir karakteri canlandırmaktadır. Masumlar Apartmanı Neriman aslında mazoşist bir yapıya sahip olan biri. Neriman strese girdikçe kollarını yara açana kadar kaşıyıp üzerine kolonya döküyor ve canının yanmasından da biraz zevk alıyor. Bu durum da tıp dilinde mazoşizm olarak nitelendirilmektedir. Bu hastalık, Neriman’ın başına çok dert açacak gibi gözüküyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2021, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER