Kırmızı Oda 41. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Hayattan gerçek hikayeleri konu edinen Kırmızı Oda dizisinin hemen her bölümünde farklı oyuncular ile karşılaşıyoruz.

Kırmızı Oda 41. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Hayattan gerçek hikayeleri konu edinen Kırmızı Oda dizisinin hemen her bölümünde farklı oyuncular ile karşılaşıyoruz. OGM Pictures yapımcılığı ile ve Cem Karcı’nın yönetmenliğiyle bizlere sunulan Kırmızı Oda Son Bölüm den sonra hayranları tarafından Kırmızı Oda Yeni Bölüm Fragmanı merak içerisinde araştırılmaya başlandı.

Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek anlatılan Kırmızı Oda dizisi gerçek hayattan ekranlara taşınmaktadır. TV8 ekranlarının en çok seyredilen dizisi Kırmızı Oda Son Bölüm de neler olduğu merak ediliyor

Kırmızı Oda 40. Bölümde Neler Oldu?

Kırmızı Oda 40. Bölümde Mitra, Doktor Hanım’a bugüne kadar herkesten sakladığı sırrını, Paris günlerinin onun için ne ifade ettiğini anlattı. Vahit Bey de geçmişte yaşadığı canına kıyma teşebbüsünü Doktor Hanım’a itiraf ederken bir yandan da Vahit Bey’in eşi Nurcihan Hanım ilk kez Kırmızı Oda’ya gelip Vahit’e olan duygularını itiraf etti.

Sadi de biricik eşi Azra ile yıllar sonra kavuşmasını anlatırken bir yandan da kapanmayan yarası Miço’dan bahsedip, Doktor Hanım’ı etkiledi.

Kırmızı Oda 41. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 41. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı. Kırmızı Oda 41. Bölüm 11 Haziran 2021 Cuma günü saat 20.00’da TV8 ekranlarında yayınlanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER