Bill Gates'in çapkınlıkları deşifre oldu

Dışarıdan bakıldığında bu güçlü çift her şeye sahip gibi görünüyor: zenginlik, başarı ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için ortak bir tutku.Ama gerçekler öyle değil!

Bill Gates'in çapkınlıkları deşifre oldu

Bill ve Melinda Gates, Gates Vakfı'nı 2000 yılında kurdu ve koronavirüs salgını sırasında aşı girişimlerine, teşhis ve araştırmalara 1,75 milyar dolarlık hibe de dahil olmak üzere dünyanın en büyük hayır kurumlarından biri haline geldi.

Bu yüzden, en başarılı çiftlerden biri 27 yıllık evlilikten sonra boşandıklarını açıkladığında herkes şaşkına döndü.

Çift, "artık birlikte yürüyebileceklerine inanmadıklarını" söyledi ve medya, bunun hayırseverlik, küresel sağlık ve teknolojinin geleceği için ne anlama geldiğine dair çok sayıda teori ile yanıt verdi.Şimdi, Bill Gates’in neredeyse otuz yıllık evliliği sırasında eski bir kız arkadaşıyla da görüştüğü ortaya çıktı.

Microsoft'un kurucu ortağı, Ben Rosen-Esther Dyson bilgisayar konferansındaki toplantıdan sonra 1984'te risk sermayedarı Ann Winblad ile çıktı.Bir Time dergisinin profiline göre Bill ve Ann, teknoloji tutkusunu paylaştılar ve aynı filme aynı anda farklı şehirlerde gidip cep telefonlarında tartışarak "sanal tarihlere" devam edeceklerdi.

Çift üç yıl sonra ayrıldı, ancak ayrıldıktan sonra yakın arkadaş kaldı ve Bill, 90'ların ortalarında Melinda'ya evlenme teklif etmeyi düşünürken Ann'e bile danıştı. Görünüşe göre Ann, Melinda'ya evlenmesi için onay vermiş.

Ancak Times makalesine göre, yazar Walter Isaacson, Bill'in Melinda evlenirken yılda bir hafta sonu kaçamağı için Ann'i görmeye devam edebileceğine dair bir anlaşma yaptığını açıkladı.Bu nedenle, her baharda ikisi, Ann’in Kuzey Carolina’daki yazlık evinde tatile çıkıyorlardı.

Ann, risk sermayesi şirketi Hummer Winblad Venture Partners'ın kurucu ortağı. Kolejden ayrıldıktan ve federal rezervlere katıldıktan sonra, daha sonra 15 milyon dolara satılan bir muhasebe yazılımı şirketi kurdu.

Yatırım yaptığı IBM ve Microsoft için teknoloji danışmanı olarak da çalışan 70 yaşındaki oyuncu, San Francisco özel dedektifi Kevin Kline'ın küçük kardeşi Edward Alex Kline ile evli. Bill ve Melinda, 27 yıllık evlilikten ve 34 yıllık birlikteliğin ardından ayrıldıklarını duyurduklarında, bu haftanın başlarında bir açıklama yaptılar: "İlişkimiz üzerinde çok fazla düşünce ve çok çalışmadan sonra bu kararı verdik.

Twitter hesaplarında yayınlanan açıklamaya göre, "Son 27 yılda, üç inanılmaz çocuk yetiştirdik ve tüm insanlığın sağlıklı ve üretken bir yaşam sürmesini sağlamak için tüm dünyada çalışan bir vakıf kurduk" açıklamasında bulundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER