'10 yüz bin milyon baloncuk' Seda'yı hatırladınız mı ?

Unutulmaz reklamlar arasında haklı yerini alan '10 yüz bin milyon baloncuk yuttum' repliğiyle gazoz reklamında akıllara kazınan minik yıldız Seda'yı hatırladınız mı?

'10 yüz bin milyon baloncuk' Seda'yı hatırladınız mı ?

Seda Renda, 90'lı yılların en meşhur küçüğüydü. Kıvırcık saçları, pembe mayosu, rol arkadaşı olan beyaz ayısı ve bir bardak gazozu ile akıllara kazınmıştı. Ama herkesin en net hatırladığı şey ise ''10 yüz bin milyon baloncuk yuttum' repliği idi.

Bu hafızalardan silinmeyen reklam dönemin meşhur içecek markalarından birinin dahice fikriydi. Seda Renda henüz 5 yaşındayken bu reklamda oynamış ve tek bir cümleyle belki de o dönemin en popüler ismi olmuştu. Bu muhteşem şöhretin peşine düşmeyen Seda Renda bir süre sonra unutuldu. Fakat şimdi yani bu reklamın üstünden tam 25 yıl geçmesinin ardından tekrar Renda, sosyal medyada göründü.

Üst düzey bir otel yöneticisi olan Yalın Akalan ile evli olan Seda Renda, hala şöhretten uzak duruyor. Kendisi de eşi gibi bir otel yöneticisi. Uzun yıllar Cenevre'de eğitim alan Renda'nın en büyük uğraşı şimdilerde küçük çocuğu.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2021, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER