18 yaşındaki Furkan gelecek endişesi yüzünden yaşamına son verdi

18 yaşındaki Furkan gelecek endişesi yüzünden yaşamına son verdi

Koceli'nde yaşayan 18 yaşındaki Furkan Celep, arkasında bıraktığı veda yazısıyla "Bir araba, bir ev veya herhangi bir şey uğruna yıllarımı harcamak istemiyorum" diyerek yaşamına son verdi.

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde yaşayan 18 yaşındaki Furkan Celep, sosyal medya hesabından bir intihar yazısı yayınlayarak yaşamına son verdi. Kayalıklardan atlayarak intihar eden Furkan Celep, yazdığı yazıda gelecek korkusunu anlattı. 

Darıca Piri Reis Mahallesi Yelkenkaya Caddesi üzerindeki falezlerin bulunduğu alanda polisler tarafından görülen Furkan Celep'in bir kargo firmasında çalıştığını ve arkasında "Bir araba, bir ev veya herhangi bir şey uğruna yıllarımı harcamak istemiyorum" yazısını bırakarak intihar ettiği öğrenildi.

"İŞ HAYATI BENİ ÇOK YORUYOR"

Yaptığı paylaşımda içki ve uyuşturucu gibi maddelerin etkisinde kalmadığını ve depresyonda olmadığını belirten Celep, bir araba, bir ev veya herhangi bir şey uğruna yıllarını harcamak istemediğini, iş hayatının kendisine çok yorucu geldiğini ifade ederek, her şeyi arkada bırakıp gitmenin mantıklı geldiğini, gökyüzünde huzur bulacağını yazdı.