Doğu Perinçek, Sedat Peker Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

Doğu Perinçek, Sedat Peker Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu!

Suç Örgütü Lideri Sedat Peker, bir televizyon kanalında kendine MOSSAD kontrolünde diyen Doğu Perinçek’e Ülkücü Katili demişti. Doğu Perinçek, Sedat Peker ile ilgili suç duyurusunda bulundu. Sedat Peker’e yapılan suç duyurusunda:

"Şüphelinin açık bir husumet duygusunun ürünü olan suça konu ifadeleri, Doğu Perinçek'i kamuoyu önünde aşağılama, küçük düşürme amacı taşımakta, eleştiri sınırlarının ötesinde hakaret teşkil etmektedir. Müvekkil herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir siyasi parti lideridir. Bu durum dikkate alındığında, şüphelinin şikayet konusu sözleri Twitter gibi bir sosyal paylaşım sitesinde kullanmış olması, bu sözlerin müvekkilin kamuoyu nezdindeki onur ve saygınlığını zedeleyici etkisini bir kat daha arttırmaktadır. Dolayısıyla ilgili şüphelinin alenen işlediği 'hakaret' suçundan cezalandırılmasını talep ediyoruz." Dedi.

Perinçek’in suç duyurusundan sonra Sedat Peker:

"Doğu amca (perinçek) kendisine ülkücü katili dediğim için hakkımda suç duyurusunda bulunmuş. Doğu amca sen sadece ülkücü katili değilsin aynı zamanda diğer sol fraksiyonlara mensup birçok solcununda katilisin (Doğu amca sen nasıl bir şeysin). Vallahi sen türünün son örneğisin.Doğu amca (perinçek) senin kutsal dinimiz ve peygamber efendimiz hakkındaki düşüncelerin daha önce yazdığın kitaplarda ve önsözünü yazdığın kitaplarda mevcut. İki gün önce televizyonlarda Hz. Muhammed deyip övgüler diziyordun (sen kibar fakat rüzgar gülü gibi bir insansın)." Mesajını yayınladı.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2021, 22:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER