Defne Samyeli açıklama yaptı, Sedat Peker'den özür mesajı geldi

Sedat Peker'in Twitter'da yaptığı paylaşımda 'Defne hanımın evinde kimin kalp krizi geçirdiğini anlatmaya başlarım" demesi üzerine Defne Samyeli açıklama yaptı. Ardından Sedat Peker'den özür mesajı geldi.

Defne Samyeli açıklama yaptı, Sedat Peker'den özür mesajı geldi

Sedat Peker, bu akşam paylaştığı bir tweette "Defne hanımın evinde kimin kalp krizi geçirdiğini anlatmaya başlarım" diye tehdit etti. Bunun üzerine Twitter'da ve arama trendlerinde "Defne" ilk sıraya çıktı. 

Defne Samyeli, bu akşam 19:19'da paylaştığı tweet'le Sedat Peker'in "Defne hanım" ın soy adını da paylaşmasını istedi. 

"Ben o 'Defne Hanım' değilim'

Defne Samyeli tweetinde şunları yazdı:

Ben o 'Defne Hanım' değilim. Ama görüyorum ki gündemde benmişim gibi bir algı oluşmuş, ya da yaratılmış. Son dönemin en popüler tweet’lerinin yazarı Sedat Peker, bunlardan birinde bahsettiği 'Defne Hanım'ın soyadını da bahşederse, başta ben olmak üzere diğer kadın, anne, kız çocuğu Defne'ler durduk yere zan altında kalmaz, iftiraya uğramaz.

SEDAT PEKER'DEN AÇIKLAMA 

Defne Samyeli'nin açıklaması sonrası Sedat Peker açıklama yaptı. Peker, "Defne Samyeli hanımın tweetini gördüm. Bahse konu olan kişi kendisi değildir. Ben kendisini kastetmedim. Ancak yine de kendisinden özür dilerim, hem de tüm kalbimle özür dilerim." dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER