Cumhurbaşkanı Duyurdu! Maçlara Giriş...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bir açıklama yapıldı.

Cumhurbaşkanı Duyurdu! Maçlara Giriş...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada maçların seyircisiz oynama süresinin ne zaman sona ereceği açıklandı.

Cumhurbaşkanı tarafından yapılan açıklamada:

"Bunun yanında sizlerden önemli bir isteğim daha var. Spor, rekabet yanında dostluğun ve dayanışmanın da sembolü olan bir faaliyet alanıdır. Sporun tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kardeşliğin, barışın, kader birliğinin sembolü haline gelmesini arzu ediyoruz. Sporun birleştirici, birliği güçlendirici fonksiyonunu, ülke ve millet olarak birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin tahkiminde de seferber olacağı günleri hasretle takip ediyoruz.

Sizlerden bu hususlarda inisiyatif almanızı, insanımızı birbirine düşürmek isteyenlere meydanı bırakmamanızı özellikle rica ediyorum. Bu düşüncelerle sözlerime son verirken Beşiktaş'ımızı şampiyonluğu dolayısıyla tekrar şahsım, çalışma arkadaşlarım, milletim adına tebrik ediyor, yeni sezonda gerek ülkemizde gerek uluslararası camiada başarılar diliyorum. Rabb'im yar ve yardımcımız olsun."dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER