3 aylık bebeğin kolunu kırdılar

Teksas, Spring'den perişan bir anne, bebeğinin kolunu kırmaktan yerel bir kreşteki çalışanların sorumlu olduğunu söylüyor.

3 aylık bebeğin kolunu kırdılar

Korkunç iddia, Alecia Jenkins tarafından Spring Harmony'deki Children Lighthouse Daycare'e yöneltildi. 3 aylık kızının bakımı altındayken ciddi şekilde yaralandığını iddia ediyor.

Raporlara göre, Jenkins'in kızını 2 Nisan'da ilk kez tesise bıraktığı söyleniyor. Anne, doğum izninden ayrıldıktan sonra 2. sınıf öğretmeni olarak işine geri dönüyordu.Jenkins, kendi sınıfında ders verirken, çocuğunu izleyebilmek için gündüz bakım kameralarını ayarlayacağını söyledi.

Yine de bir şeylerin ters gittiğini aniden fark ettiğinde dehşete kapıldı.Alecia, "Sınıftaki öğretmenlerden biri onu beşikten aldı ve panik olduğunu fark ettim," dedi."Belki de yanlış bir şey yapmıştı. Ve böylece onun sınıfa gittiğini ve bazı iş arkadaşlarını aradığını ve kızımın etrafında toplandıklarını ve koluna bakıp ona dokunduklarını fark ettim. Ve işte o zaman tamamen kırık olduğunu fark ettim. "Alecia, kızını almak için kreşe koştu, ancak çalışanlar ona iyi olacağını söyledi.

Yanlış kolunda uyumuş olabilir. Sadece yerine yerleştirilmesi gerekebilir, her şey yoluna girecek, ”dediler.Alecia olayı hafife almayı reddetti ve bunun yerine bebeğini acil servise götürdü. Orada, X-ışınları küçüğün kolunun kırıldığını gösterdi.

Humerus kemiği, o kemikte bir kırık vardı. Bunun tipik olarak çocuk istismarı durumlarıyla ilgili olduğunu söylediler ”dedi anne.

Raporlara göre, Alecia şu anda kreşe bir milyon doların üzerinde dava açıyor. Orada çalışanlara şöyle diyor: "Kreşte bulunduğu süre boyunca saldırıya uğradı, dövüldü ve / veya ihmal edilerek bakıldı.

Bu arada kızı, kolu iyileşirken altı hafta boyunca ilaç almak ve alçı takmak zorunda kalacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2021, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER