2021 Mayıs haftalık burç yorumları

Mayıs için burçları neler bekliyor...İşte detaylar.

2021 Mayıs haftalık burç yorumları

KOÇ BURCU 3-9 Mayıs

Sevgili koçlar haftaya gergin enerjilerle başlasa da hafta ortasına doğru güzel etkiler devreye giriyor. Arkadaşlık ilişkileri, çocuklar, aşk ve hobilerle ilgili konularda bir takım engeller ile karşılaşabilirsiniz. Ufak tefek maddi krizler yaşanabilir. İdeal ve isteklerinizin önüne parasal engeller takılabilir. Venüs ve neptün karesi mucizelere gebe olabilir. Siz yine de inancınızı ve dualarınızı eksik etmeyin.Venüs boğa burcunu terk edip ikizlere yerleşirken terk etmeden hemen önce çok güzel bir açı oluşturması sebebiyle seyahat ve yol planlarınızın devreye girmesine ve akrabalar iletişimlerinizin güçlenmesine sebep olacak. 4 Mart'tan beri bozulan ilişkileriniz bu süreçte düzelebilir. Mutlu ve keyifli haftalar. 

BOĞA BURCU 3-9 Mayıs

Sevgili Boğalar haftaya hepimiz gergin başlasak da hafta ilerledikçe etkiler güzelleşiyor.   Özellikle kariyer ve ailevi konularda ya da yaşayacağınız yere karar verememe ile alakalı gergin enerjiler altında olabilirsiniz.Ancak derinden venüs Neptün uyumu sizinde dualarınızın kabul olduğu ve ideallerinizin gerçekleşmesi ile ilgili şansının açık olduğuna işaret ediyor. Sevdiğiniz dostlarla bir araya gelebilir takıldığınız engelleri dostlarınızın sayesinde çözebilirsiniz.Yine bu hafta Venüs’ün ikizler Burcu’na yerleşmeden önce Platon ile yapacağı uyumlu açı uzaklardan gelen güzel haberleri düşündürüyor.Sevdiğiniz biri sizden uzakta yaşıyorsa onunla bir kavuşma ya da ondan güzel haberler gelme ihtimali çok yüksek. Uzak yerler, yabancılarla ilgili konular, uluslararası iş ve ilişkiler, uzak yere yerleşme planları, hukuki konular, eğitimle ilgili mevzular ve inançlarınızla İlgili şansınız son derece yüksek. Son bir yıldır ve Aralıktan beri artarak devam eden en son 4 Mart’tan beri sizi bezdiren maddi sıkıntılarını yavaş yavaş yerini maddi rahatlamalara bırakıyor olacak. Zor bir dönemden geçiyorken ödülleri ve mükafatları da arkadan geliyor. Yeni Başlangıçlarınz için 11 Mayıs sonrası çok daha mucizevi! Mutlu ve keyifli haftalar.

İKİZLER BURCU 3-9 Mayıs

Sevgili ikizler haftaya biraz gergin başlıyor olsanızda hafta ortasından itibaren enerjiler güzelleşmeye başlıyor olacak. Gizli düşmanlıklara maruz kaldığınız bir dönemden geçtiğinizin de farkında olmanızı tavsiye ederim. Belki de etrafınızda dost görünen düşmanlar vardır aman dikkat. 20 Mayıs sonrası zaten arkasında ne döndüğü ile en güçlü bir biçimde yüzleşiyor olacak ve hayatınızda çok önemli bir ayıklama dönemine doğru koşarak gidiyorsunuz. Venüs Neptün uyumu her şeye rağmen iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili düşünce ve hayallerinizi gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlediğinizi işaret ediyor tüm düşmanlıklara rağmen idealize ettiğiniz ve hayalini kurduğunuz Kariyer planı sizleri bekliyor olacak. Yine bu hafta elinize venüs Plüton uyumuyla beraber çok emek verdiğiniz hatta uğruna uykusuz kaldığınız iş ve konulardan Güzel gelirler elde edebileceğinize de işaret ediyor.Güzel haber merkür ve Venüs bu hafta itibari ile burcunuzda hareket etmeye başlıyor olacak karanlıklar aydınlığa çıkıyor kafanızda oturmayan tüm konular netleşmeye başlıyor hızlı bir iletişim ve Parlayışla sahnede yerinizi alıyorsunuz güzellğinizle ve konuşmalarınızla yıldızsınız! Mutlu ve keyifli haftalar.


YENGEÇ BURCU 3-9 Mayıs

Sevgili Yengeçler haftaya bir parça zorla etkilerle başlıyor olsak da haftanın geneli gayet olumlu. Hafta başında parasal konular ve arkadaşlıklarınz arasında sıkışıp kaldığınızı hissedebilirsiniz. Bazı dostlarınızla parasal meseleler yüzünden aranız açılabilir dikkat edin. Hafta ortasından itibaren Venüs’ün Neptünle olan ve ardından Platonla olan uyumu çok güçlü bir aşkı ayaklarınıza getirebilir. Yine bu hafta eğer uzaklardan beklediğiniz bir haber ya da bir yol planı varsa hukuk ya da medya ile ilgili konularda bir haber bekliyorsanız çok güzel gelişmeler kapıda. Merkür ve Venüs ün ikizler Burcu’na geçmesi ile birlikte işlerinizi biraz daha gizli saklı yürütmek isteyeceğiniz bir döneme doğru giriyorsunuz bazılarınız platonik ilişkilere yönelirken bazılarınız kendisine uygun olmayan insanları hayatından çıkarmaya başlayabilir. Ama şansınız da bir o kadar yüksek mutlu ve keyifli bir haftalar.


ASLAN BURCU 3-9 Mayıs

Sevgili aslanlar hafta hepimiz için bir parça zor ancak siz özellikle pazartesi günü ikili ilişkileriniz ve ortak meselelerinizle ilgili ekstra dikkat etmelisiniz. Kariyer hayatınızda sizi engellemeye çalışan bir takım durumlar olabilir. Bu hafta sezgilerinizin ne kadar güçlü olduğunu farkedeceksiniz. Bazılarınız ufak tefek operasyonlar geçirebilir bunlar estetik amaçlı ya da Ertelediğiniz sağlıkla ilgili durumlar olabilir hepsi de başarılı geçecektir. Kemik diş dizlerle alakalı problem yaşayanlar da bu hafta yeni tedavilerle düzelebilirler. Venüs ve Merkür ikizler Burcu’na geçmesi ile birlikte 4 Mart’tan beri bozulan arkadaşlık ilişkilerinize ve aşkla ilgili konularınız yavaş yavaş düzelmeye başlıyor. Ayrıca reklam yapmak ve kendinizi tanıtmak sahnede olmak için de çok uygun bir dönemdesiniz. Evli olanlarınız varsa eşinizin ya da partnerinizin sizden önceki evliliklerinden çocukları varsa ve bunlarla ilgili problemler yaşıyorsanız bunlarında düzeldiğine şahit oluyor olacaksınız. İdeallerinize, hayallerinize ve gelecek hedeflerinize hızlı bir biçimde koşuyorsunuz! Mars 12 de yine de çok yormayın kendinizi! Mutlu ve keyifli haftalar.

BAŞAK BURCU 3-9 Mayıs

Sevgili başaklar haftaya bir parça zorlu başlayacağı ama devamında verimli bir haftaya giriyoruz. Hafta başında bir takım sağlık sorunları ve ayrıca işle ilgili konular ya da yorgunluklar oluşabilir. Ancak venüs neptün uyumu ikili ilişkilerle ilgili romantik bir döneme girdiğinizi gösteriyor. Ayrıca bu hafta Venüs ve merkür burç değiştirip ikizler Burcu’na yerleşiyor kariyer yaşamınız, toplumdaki duruşunuz, statünuz ile alakalı konularda güçleniyorsunuz. 4 Mart’tan beri yaşadığınız kariyer zorlukları statünüzü korumak için verdiğiniz savaşlar yerini başarı dolu bir döneme bırakıyor. Aile kariyerle alakalı konularda Dengelendiğiniz güzel bir hafta enerjinizi yüksek tutun sevgili başaklar mutlu ve keyifli haftalar.


TERAZİ BURCU 3-9 Mayıs 

Sevgili teraziler haftaya hepimiz bir parça zorlanarak başlıyoruz özellikle sizler aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konular, hobilerinizle ilgili haftaya engellenmiş kısıtlanmış ve huzursuz başlayabilirsiniz.Tüm bunların yanı sıra venüs Neptün uyumu güçlü bir şifalanmaya da işaret ediyor özellikle harcamalar ve sevdiklerinize istediğiniz güzellikleri sunamamakla ilgili yaşadığınız acılara çözüm olabilecek güzel enerjiler kapıda önümüzdeki süreçte hem boğa yeni ayı hem bu hafta Venüs’ün yapacağı güzel açılar hem de Jüpiter’in Altıncı ay bize doğru ilerliyor olması önce aşk yaşamınız çocuklarınız ve hobilerinizle ilgili sorunları çözerken akabinde sizlere iş ve para konusunda da güzel kapıların açabilir. Yine bu hafta venüs merkür ikizler Burcu’na yerleşmesi ile birlikte 4 Mart’tan beri yaşadığınız medya basın yayın internet sorunları hukuk ya da eğitimle alakalı verdiğiniz mücadelenin karşılığını alıyorsunuz. Özellikle medya hukuk eğitimi alanında çalışanlarınız ya da Seyahat turizm alanında çalışanlarınız için son derece yüz güldüren bir döneme adım adım ilerliyorsunuz. Yine iş arayanlar eğitim hukuk Seyahat turizm alanında bolca iş bulabilirler. Mutlu ve keyifli haftalar. 

AKREP BURCU 3-9 Mayıs 

Sevgili akrepler haftaya bilhassa ailevi konular ve ilişkilerle ilgili sıkıntılı başlayabilirsiniz. Bu etki hafta başı her birimiz için zorlu enerjilerle başlıyor ancak sizi en fazla ikili ilişkiler ortaklıklarla ilgili konular ya da ailevi meselelerle ilgili sıkıştıracak. Yine bu hafta Venüs’ün Neptün ve Platonla uyumlu açıları yakın çevrenizde ilişkilerinizin düzeleceğini, internet sosyal medya, basın yayın, eğitimler ve kısa geziler elektronik cihazlar ile ilgili sorunların düzeldiğine şahit olacaz. Yalnızlar için adım adım aşka doğru giden ilişkisi olanlar için de durumların güzelleştiği ve düzeldiği bir hafta olabilir. Yine bu hafta Venüs ve Merkür’ün ikizler Burcu’na yerleşmesi ile birlikte, Parasal meselelerde olan zorluklar düzeliyor. 4 Mart’tan sonra bu durum daha da şiddetlenmiş olabilir işte şimdi çektiğiniz bütün sıkıntıların şifa bulacağı bir dönem 20 Mayıs’a kadar tutumlu olun ve biriktirin. Çünkü parasal anlamda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Mutlu ve keyifli haftalar. 


YAY BURCU 3-9 Mayıs 

Sevgili Yaylar haftaya hepimiz zorlu etkilerle başlıyoruz. Bu zorlu etkiler sizi yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşular, iletişimle alakalı konular, araba ve elektronik cihazlarla alakalı arızalarla ilgili çözülmesi gereken problemler olarak bulabilir. Bazılarınız sağlıkla alakalı konular yüzünden ya da işle alakalı konular yüzünden bir takım sorunlar yaşayabilir. 4 Mart’tan beri bu sorunlar iyice şiddetlenmiş olabilir işte şimdi bozulan dengeleri düzenleme zamanı. Venüs ve Neptün ikizler Burcu’na yerleştiği hafta genelinde ikili ilişkilerinizde ortaklıklarla ilgili konularda şansını son derece yüksek sevgili yaylar. Bozulan ilişkileriniz düzelebilir ve barışmalar olabilir. Bazılarınız evlilik kararı alabilir ve ilişkisini evliliğe götürebilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


OĞLAK BURCU 3-9 Mayıs 

Sevgili Oğlaklar haftaya bilhassa parasal konularla ilgili kendinizi epeyce kısıtlanmış hayattan aldığınız zevk para meseleri yüzünden kaçabilir. Ayrıca çocuklarla ilgili konularda ya da biraz dinlenmek tatili yapmak keyif yapmakla ilgili konularda önümüzde parasal engellerin çıkması,  Venüs Neptün uyumu yakın çevrenizde olan iletişiminizde güzel gelişmelere işaret ediyor. Venüs Plüton uyumu aşkta olan şansınızı ikiye katlıyor zaten şanslı bir dönem dedik bu hafta romantik ilişkilere başlamak ya da var olan ilişkinizde aşk alevlendirmek için gökyüzü sizi destekliyor. İnterneti ve haberleşme araçlarını etkin kullananlarınız bu süreçten çok karlı çıkacaklar. Sosyal medya internet reklam basın yayın ve işinizi kısıtlamalar bittikten sonra daha iyi hale getirecek düşüncelere odaklanmalısınız. Mutlu ve keyifli haftalar. 


KOVA BURCU 3-9 Mayıs 

Sevgili kovalar haftaya burcunuzda bulunan satürün güneşle olan dik açısı ve aynı zamanda merkür jüpiter karesi ile başlıyorsunuz. Abartılı haberler üstünüzde oynanan oyunlar bir takım engeller ve baskılar sizi yorabilir otoriteler patronlar aile büyükleriniz bir takım konularda sizi kısıtlayabilirsiniz kendinizi bir parça köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Venüs Neptün ve venüs Plüton uyumu arkanızdan dönen oyunları önünüze getirirken kendinizden güzelliğinizden taviz vermez bir havaya bürünüyor olacaksınız. Yine bu hafta iş hayatınızla ilgili ve parasal konularla ilgili çok güzel gelişmeler yaşanabilir. Merkür ve Venüs ün ikizler Burcu’nun yerleşmesi ile birlikte 20 Mayıs’a kadar flört ve aşkla alakalı konularda çok şanslı bir döneme girdiğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Aşk yaşamınız canlanıyor. Temmuza kadar aşk yaşamınız çok ciddi engellerden geçecek. Kalıcı düzen gelene kadar lütfen sabırlı olun. Mutlu ve keyifli haftalar. 

BALIK BURCU 3-9 Mayıs 

Sevgili balıklar haftaya kendinizi engellenmiş, baskılanmış, sıkışmış gibi hissederekbaşlayabilirsiniz. Bazılarınız sağlık engeline bazılarınız iş engeline bazılarınız gizli ilişkiler ya da düşmanlıklarla ilgili engellere takılabilirler. Sağlığınıza dikkat edin. Temmuz sonuna kadar hobilerinize yönelin. Yine bu hafta venüs Neptün uyumu ve Venüs Plüton uyumu aşkı arkadaşlıklar ikili ilişkiler konusunda şansınızın iyi anlamda döneceğine işaret ediyor Yine bu hafta aşk yaşamınız ya da hobileriniz sizi olumlu anlamda destekliyor. Bu hafta internet sosyal medya basın yayın reklam konularında yakın çevreniz kardeşleriniz akrabalarınız ve iletişimle alakalı konularda ve kısa eğitimler kurslar elektronik cihazlar iletişim cihazları ile alakalı konularda son derece şanslısınız. Bir çoğunuz bu hafta bir hayalini gerçekleştirip evine alabilir ya da istediği ülkeye şehre eve taşınmak için zemin hazırlayabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2021, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER