10-17 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta burçları neler bekliyor?

10-17 Mayıs Haftalık Burç Yorumları
KOÇ BURCU 10-17 Mayıs

Sevgili koçlar bolluğun bereketin gezegeni Jüpiter bu hafta 12. evinize yerleşti. Aynı zamanda 6. evinizi hareketlenirken Boğa yeni ayı bu hafta hem iş, hem sağlık, hem para hem de sosyal konularla alakalı konularda çok şanslı olacağınız bir haftadasınız. Para ve maddi konularda ilahi olanın desteği ile mucizevi durumlar ile karşılaşma olasılığınız çok yüksek. Düşüncelerinizi olumlu tutun. Gökyüzü neredeyse bu hafta sizi her konuda destekliyor. Beden sağlığınız ile alakalı uzun süredir sıkıntı çektiğiniz durumlarda bu hafta şifa bulmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca daha yüksek gelir kaynağı sağlayan kurumlardan teklifler alabilirsiniz. Kalbinizi ve ruhunuzu daraltan her konuda şifa bulma vaktidir. Mutlu ve Keyifli haftalar.

BOĞA BURCU 10-17 Mayıs

Sevgili Boğalar bu hafta 11. evinizde Jüpiter etkisiyle dileklerinizin, düşüncelerinizin ve hayalini kurup umut ettiğiniz durumların gerçekleştiği olumlu etkilerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizden bir takım destek ve yardımlar görebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak ya da çocuklarla ilgili konularda iyileşme ve şansınızın arttığı bir haftadasınız. Ayrıca bu hafta Jüpiter etkisiyle hobilerinizi meslek haline getirebilirsiniz. Ayrıca aşk hayatınız için gökyüzü sizi desteklemeye başlıyor artık. Bu hafta burcunuzda gerçekleşen yeni ay bir çoğunuz için kalıcı ve evliliğe doğru şekillenen ilişkilere girebileciğinizi gösteriyor. Çocuklarla ilgili ve çocuk yapma meselelerinde şifalanmalar gerçekleşebilir. Yeni ay etkisi ile bir yenileme dönemindesiniz. Bu hafta ufak tefek kazalara karşı dikkatli olun. Merkür ve satürn desteği ile iş meslek kariyer konularında harika destekler alabilisiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.

İKİZLER 10-17 Mayıs

Sevgili İkizler uzun süredir fırsatını kolladığınız kendinizi sergileme fırsatı ile karşılaşıp kariyeriniz ve zekanız ile ön plana çıkma zamanı. Şans ve bolluk gezegeni Jüpiter 10. evinize yerleşiyor 28 Temmuz’a kadar 10. evinizde kalacak. 28 Temmuz’da tekrar sizi bilginiz yetenekleriniz ve eğitiminiz konusunda bir testden geçirebilir. Yeterince emek verdiyseniz ve çaba gösterdiyseniz 2021 aralığında iş meslek ve kariyer hayatınızın zirvesine doğru yol alacaksınız. Bu etkiler sadece bu kadarlıkla kalmıyor. Ailevi bir takım olumsuz meseleler şifalanabilir. Kan bağı ya da aile büyükleri hasta olanlar varsa bu hafta itibarıyla iyileşmeye başlayabilir. Yine de 12. evinizde bir yeni ay gerçekleşiyor. 12. ev gizli olan her meseleyi su yüzüne çıkarmakla kalmaz gizli düşmanlıklar perde arkası oyunlar arkadan dönen dedikodular ve kıskançlıkları önünüze serebilir. Siz bu hafta bol bol dua edip korunun. Merkür satürün paraleli ile mahkeme ile alakalı konularda bu hafta şans sizden yana dönebilir. Mutlu ve keyifli haftalar.

YENGEÇ 10-17 Mayıs

Sevgili Yengeçler yönetici gezegenlerinizden jüpiter yine sizin gibi su grubu kardeş burcunuz balığa yerleşiyor. Bu sizler için tam anlamıyla zor günleri geride bırakıp şifalanma dönemine girdiğinizin habercisidir. Eğitim ve kariyer konularında farklı bir takım olasılıklar keşfedebilirsiniz. Seyahat, iş ve eğitimle alakalı düşünceleriniz ve planlarınız tam da beklediğiniz ve istediğiniz gibi ilerleyecek. Ancak temmuz ayı başına kadar bu durumlar biraz daha yavaş ilerleyebilir, zaman zaman sekteye uğrayabilir ve sorumluluk alarak devam ettiğiniz halihazırda bir takım konular için mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Kendinizde ödün vermek zorunda kalacağınız bir takım can sıkıcı zamanlar geçirebilirsiniz. Yine de Temmuz başı itibarıyla olmaz dediğiniz konuların bir anda gerçekleştiği mucizevi etkilerle karşılaşabilirsiniz. Aşk konusunda umutsuz olan yengeçler kavuşmalar yaşayabilir. Bu hafta gerçekleşen Boğa yeni ayı dostluklar, yetenekler, hobiler ve aşk içeren konularda şansınızı arttırabilir. Merkür satürn paraleli şimdiden yapacağınız yatırımların temmuz ayı başı ve sonrası için size bereketli dönüşler sağlayabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.

ASLAN 10-17 Mayıs

Sevgili Aslanlar Jüpiter bu hafta 8. evinizde. Bolluğun ve bereketin gezegeni jüpiter bu etki ile gelirlerinizin arttığı, miras meselelerinin şifalandığı, nafaka konularının istenilen yönde gerçekleştiği etkileri sizlere sunabilir. Merkür satürn paraleli etkisiyle kavgalı ilişkiler, iniş çıkış yaşayan çiftler anlaşma sürecine girebilirler. Fakat 8. evinizde bir takım olumsuz durumlar sizleri korktuğunuz olaylar ile karşı karşıya betirebilir. Lütfen dikkatli olunuz. Dış görünütüz ile alakalı estetik konularda değişim yoluna da girebilirsiniz. Bu konuda abartıdan kaçının. Bu hafta sağlığınıza extra önem göstermeniz gereken bir hafta. Beklenmedik kazalara karşı dikkatli olun. Uykunuza ve beslenmenize ekstra özen göstermeniz gereken bir hafta. 12. evinizde hareketli olan mars gezegeni ile arkanızdan dönen gizli oyunlar olabilir. Birilerinin aleyhinize hareket etmediğinden emin olmaya çalışın. 12. ev gizli olanı su yüzüne çıkartır. Boğa yeni ayı ile yeni kariyer fırsatları yakalayabilir, evliliğe gidecek yeni bir aşk ilişkisi fırsatı yakalayabilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.

BAŞAK 10-17 MAYIS

Sevgili Başaklar Jüpiter bu hafta evlilik, ortaklık, ikili ilişkiler evinize yerleşiyor. İlişkiler ve ortak işlerle alakalı bereketli ve harika bir döneme giriyorsunuz. Yine 9. evinizde gerçekleşen Boğa yeni ayı sizleri sonsuz olasılıkları keşfetmek, kendinizi ve sınırlarınızı aşmak, ruhunuza iyi gelecek ilişkiler kurmak, dargın olduğunuz kimselerle barışçıl bir ortam sağlamak, yalnızsanız evlenebileceğiniz kadar ciddi biriyle ilişkiye başlamak, özel ilişkilerden başlayarak akrabalar ve hatta arkadaşlarla da şifalanma dolu bir sürece giriyorsunuz. Yine de bu hafta ani ve beklenmedik bir takım borçlar, maddi cezalar ödemeniz gerekebilir bu konularla alakalı sıkıntılı durumlar atlatabilirsiniz. Merkür satürn paraleli ile işşsiz olan başaklar iş bulabilir ya da iş hayatı içersinde güzel anlaşmalar gibi olumlu durumların kalıcı olarak başladığı bir döneme giriyorsunuz. Mutlu ve keyifli haftalar.

TERAZİ 10-17 MAYIS

Sevgili Teraziler bu hafta Jüpiter 6. evinize yerleşiyor. Sağlık, günlük alışkanlıklar, evcil hayvanları, ortak çalıştığınız kimseler ya da çalışma ortamınızla alakalı şifalarla dolu bir dönem. Boğa yeni ayı 8. evinizde hasta olanlarınız şifa buluyor, işszlere yeni iş kapıları açılıyor. Eğer bu hafta bir yardımcıya ya da bir evcil dosta ihtiyacınız varsa bu arzunuz için bu süreç en uygun zaman. Maddi anlamda büyüme ve ilerleme dönemine girdiğinizi söyleyebilirim. Yine merkür satürn paraleli ile uzak yerlerden gelen harika iş fırsatlarını önünüze getirebilir. Bu hafta uzak mesafe ilişkileri yaşayan teraziler için ciddi evlilik yoluna girebilecek durumlar için oldukça şansınız yüksek. Çocuklarınız ile alakalı durumlarda mutlu haberler alma şansınız çok yüksek. Eğer taşınmayı düşünen teraziler varsa bu haftayı atlatmalarını öneririm. Aile içi kavga ve tartışmalardan bu hafta olabildiğince uzak durmanız sizin lehinize. Mutlu ve keyifli haftalar.

AKREP 10-17 MAYIS

Sevgili Akrepler bolluk bereket şans gezegeni Jüpiter aşk, hobiler, şans ve çocuklar alanınıza yerleşiyor. Tüm bu konularda şanslı ve şifalı bir döneme giriyorsunuz. Boğa yeni ayı ile evlilik ve aşk alananız önümüzdeki iki yıl çok şanslı bir dönem siz sevgili Akrepler için. Bu hafta bir küsler barışabilir, yeni ilişkiler gündeme gelebilir. Çocuk sahibi olma konusunda şansınızın arttığı bir dönem. Merkür satürn paraleli aile içi sorunlarınızın çözümlenmesi için sizlere destek atıyor olacak. Borç ve kredi konularında onaylar alabilirsiniz. Nafaka konuları için ortak anlaşmalar söz konusu olabilir bu hafta. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir hafta. Özellikle sinirlerinize hakim olmanız gereken bir takım olaylar ile yüzleşebilirsiniz. Baş ve mide bölgeniz hassas olabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.

YAY 10-17 MAYIS

Sevgili Yaylar bolluk bereket şans gezegeni Jüpiter 4. evinize yerleşiyor. Burası yuva ve aile büyükleriniz atalarınız ile ilgili alan. Önümüzdeki birbuçuk yıllık süreçte aile büyüklerimizden gelen mirasları almak, evi olmayanlar için ev sahibi olmak, mal mülk sahibi olmak, evlenmek yuva sahibi olmak için son derece şanslısınız. Tüm bu saydıklarım için büyüme ve gelişme sürecine giriyor olacaksınız. Merkür satürn paraleli varsa partneriniz ile anlaşma, evlilik kararı almak, geleceğe yönelik planlar yapmak için size destek atıyor olacak. Eğer yoksa yeni bir ilişkinin gündeme gelmesi ilişkilerin ciddi ilişki yoluna girmesi konusunda şansınız oladukça yüksek. Bu hafta harcamalarınıza özellikle keyfi harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Mutlu ve keyifli haftalar.

OĞLAK 10-17 MAYIS

Sevgili Oğlaklar şans bolluk bereket ve fırsat gezegeni Jüpiter bu hafta dost burcunuz balığa yerleşiyor. Kardeşler, kardeşlerin yaşamı, yakın çevre ve akrabalar zihninizi bilginizi ve fikirlerinizi genişletmek, yeni bir araba almak elektronik cihazlarınızı yenilemek hayata bakışınızı genişletmekle ilgili harika bir dönemden geçiyorsunuz. Bir çoğunuz bu süreçte eğitim yoluyla kendini geliştirebilir, yakın çevresinde mutluluk verici olaylara şahit olabilir. Yine bu hafta Boğa yeni ayı şans, hobiler, aşk alanınızda gerçekleşiyor. Önümüzdeki beş günlük süreçte tüm bu konularda çok şanslısınız. Merkür satürn paraleli iş meslek kariyer konularında güzel fırsatlar yakalayabileceğiniz, güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz, daha iyi gelirler getiren iş fırsatların belirebileceğini göstermekte. Ancak yine de aile ve ikili ilişkiler arasında sıkışmak gibi bir takım olumsuz ters durumlar için dikkatli olmanız gereken bir dönem. Mutlu ve keyifli haftalar.

KOVA 10-17 MAYIS

Sevgili Kovalar Jüpiter bu hafta para evinize yerleşiyor. Ayrıca Boğa yeni ayı aile büyüklerinizden gelen miras, parasal konular, emlak konuları ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Maddi konularda şanslı etkiler çok yüksek bu hafta. Yine iş konularında şanslı ve güzel anlaşmalar kesinleşebilir. Jüpiter 28 Temmuz'dan itibaren aralık ayına kadar burcunuza yerleşiyor olması ve satürn desteği ile ile hayatınızı yeniden yapılandırıp, çok güçlü ve keskin kararlar verip, güzel fırsatlara sahip olmanız söz konusu olabilir. Bolluk ve bereket konusunda şansınız bu hafta çok yüksek. Merkür satürn paraleli ile büyük ve yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Biten ilişkiler tekrar gündeme gelebilir. Aşk ve para konusunda şansınız çok yüksek. Stres içeren konuların sizi etkilemesine izin vermeyin. Mutlu ve keyifli haftalar.

BALIK 10-17 MAYIS

Sevgili Balıklar ve yükselen Balıklar bolluk bereket ve şans gezegeni Jüpiter bu hafta sizin burcunuza yerleşiyor. Bu hafta olumlu ruh halinizi koruyun. Jüpiter'in burcunuza yerleşmesi hastalara şifa, yalnızlara eş, işşsizlere iş kapısını aralayabilir. Düşüncelerinizi bu hafta daima olumlu tutmaya çalışın. Boğa yeni ayı ile birlikte eş, dost, akraba ile ilgili önemli gündemler yaşayabilirsiniz. Merkür satürn paraleli ev alma emlak konularında şans getirebilir.Ayrıca umulmadık seyahat planları gelişebilir. Bu hafta hanenizde sizden gizlenen bir takım konu ve olayların su yüzüne çıktığına şahit olabilirsiniz. Bu hafta keyfi harcamalarınız konusunda sıkıntılar yaşayabilir ve yine aşk hayatınızla alakalı bir takım krizler söz konusu olabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 20:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER