Yapı Kredi ve Şekerbank Ramazan Bayramı’na özel fırsat kredilerini duyurdu

Salgın döneminde alınan önlemler kapsamında birçok vatandaşın geliri azaldı ve maddi durumu kötüleşti. Bu zorlu günlerde nakit ihtiyacı olanlara özel Yapı Kredi ve Şekerbank yeni kampanya düzenledi. İşte kampanyanın detayları…

Yapı Kredi ve Şekerbank Ramazan Bayramı’na özel fırsat kredilerini duyurdu

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararıyla tam kapanma başlatılmıştı. Salgın döneminde maddi anlamda zorluk yaşayan vatandaşlar bu kapanma sonrasında umutlarını daha da yitirdi. Maddi gelir elde etmekte zorlanan çoğu kişi bankaların ihtiyaç kredilerine yöneldi.

Yapı Kredi ve Şekerbank Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlara kredi fırsatı sundu. Bayram öncesi kampanyalarını duyuran Yapı Kredi ve Şekerbank’ın ihtiyaç kredilerine internet ve mobil bankacılık üzerinden kolay bir şekilde başvurulabilecek.

GÜNLÜK 14 LİRADAN BAŞLAYAN FIRSATLAR

Salgın döneminde mağdur olan emekliler için de güzel bir fırsat sunan iki banka, günlük 14 liradan başlayan taksitlerle ihtiyaç kredisi alabilmelerini sağlıyor.

Emekli maaşını Şekerbank’tan alan vatandaşlar bankadan 100 bin liraya kadar kredi çekebiliyor.

3 AYA KADAR ERTELEMELİ FIRSAT

Vatandaşlar bayram öncesinde Yapı Kredi bankasından üç ay ertelemeli kredi imkanına sahip olabiliyor. Şimdi alınan kredilerin geri ödemeleri Temmuz ayında başlıyor.

Bankalar vatandaşlara 36 aya varan vade imkanı da sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER