Mayıs sonuna kadar faizi sıfırladılar!

Birçok otomobil markası, Mayıs ayına özel tüketicilerine kampanya hazırladı. Çok düşük faiz oranlarıyla alım kolaylığı sağlayan otomobil markalarının birçoğu da faizi 0’a indirdi.

Mayıs sonuna kadar faizi sıfırladılar!

Otomobil markaları bu yıl da tüketicileri unutmadı. Ünlü markalar Mayıs ayına özel tüketicilerine önemli kampanyalar sunuyor. Otomobil sahibi olmak isteyenlere sundukları kampanyalarla alım kolaylığı sağlayan markalar, hem faizli hem de faizsiz ödeme sistemleri de sunuyor. Mayıs sonuna kadar devam edece olan bu fırsatlar birçok vatandaşı araba sahibi yapacak gibi görünüyor. Peki hangi otomobil markalarında kampanya var? Sizler için Mayıs ayına özel otomobil kampanyalarını yazdık.

CITROEN

Mayıs ayına özel kampanya hazırlayan markalardan Citroën, 167 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta olan yeni C3 modelinde 50 bin  TL için 12 ay boyunca 0 faiz veya 5 bin TL nakit alım desteği sunuyor. 

Fransız markanın C5 Aircross SUV modeli de 100 bin TL için 12 ay yüzde 1.09 faiz imkanı ile satışa sunuluyor.

FIAT

Fiat Professional, Mayıs ayında Pratico, Doblo ve Fiorino modelleri için 50 bin TL’ye 12 ay vadeli yüzde sıfır faizli kredi kullanım imkânı sağlıyor. 

Tofaş Fabrikası’nda üretilen Fiorino’lar, ay sonuna dek 119 bin bin 900 TL’den, Fiat Doblo’lar ise 153 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

KIA

Kia, Mayıs ayında binek modellerini 12 ay yüzde 0.99 faiz avantajlı kampanyalarla tüketicilerle buluşturuyor. Sportage, kampanya kapsamında 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0.99 fırsatıyla satışa sunuluyor. 

OPEL

Opel’in kampanyası kapsamında Corsa modeline mayıs ayında 176 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Ayrıca Corsa modellerinde 50 bin TL kredi için 12 ay, yüzde 0,99 faiz imkânı sunuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER