Maaşını O Bankaya Taşıyana Güzel Haber! Anında 1700 TL Alabilirsiniz!

Emeklilere müjde verildi! Maaşını O Bankaya Taşıyana Güzel Haber! Anında 1700 TL Alabilirsiniz! İşte, detaylar...

Maaşını O Bankaya Taşıyana Güzel Haber! Anında 1700 TL Alabilirsiniz!

Ülkemizde en çok ekonomik zorluk çeken kişiler arasında emekliler yer almaktadır. Bildiğiniz gibi emekliler, maaş aldıkları bankadan 2017 yılından beri promosyon ödemesi almaktadır. İlk kez 2017 yılında emekli ikramiyesi alan SSK ve Bağkur emeklileri ikinci ikramiyeleri 2020 yılında ayrı. Şuanda emekli maaşını herhangi bir bankadan alan emeklilere yine promosyon ödemesi yapılmaktadır. Maaşını O Bankaya Taşıyana Güzel Haber! Anında 1700 TL Alabilirsiniz!

Şekerbank’a emekli maaşını taşıyanlara promosyon sözü verildi. Şekerbank’a emekli maaşınızı taşıdığınız zaman banka tarafından size karşılıksız olarak 1700 TL ödeme yapılacaktır. Ödemelerden faydalanmak isteyen kişiler için bir rehber hazırladık!

Şekerbank Emeklileri Sevindiren Haber Verdi!

Şekerbank, emeklileri mutlu edecek haberi verdi. Şekerbank, emeklilerin aldığı maaşa göre 1500 TL ile 1700 TL arası emekli ikramiyesi ödemesi yapacağını duyurdu. Yapılacak olan emekli ikramiyesi harici emeklilere kredi kartıyla yapılan 1000 TL’lik alışverişe 200 TL bonus da verilmektedir. Ayrıca emekli vatandaşlar maaşını taşıdığı zaman avantajlı faiz oranlarıyla 3 ay ertelemeli kredi imkanından da faydalanabilirler.

Sınırsız sayıda Havale ve EFT imkanına sahip olacak emeklilere, şubede işlem önceliği de tanınmaktadır. Emekli maaşını çekemeyecek güçte olan emeklilere eve teslim maaş uygulaması da yapılmaktadır. Eğer siz de emekliyseniz maaşınızı Şekerbank’a taşıyarak hem emekli promosyonu alabilir hem de banka tarafından sizlere sunulan avantajlardan haberdar olabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2021, 20:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER