Hızlı kredi nasıl alınır

Kredi olanakları, bankalar tarafından müşterilere sunulmaya devam ediyor. Artan ihtiyaçlarla birlikte kredi çeşitlerinde en çok dikkat çeken ise, ihtiyaç kredileri olarak belirlenmekte.

Hızlı kredi nasıl alınır

Bu amaçla birçok banka gibi Halkbank, Hızlı Kredi ile bireysel ihtiyaçları karşılayacak avantajlar sunuyor. Buna göre medyaguncel.com’un derlemesine göre detaylar ise işte haberimizde...

Hızlı Kredi ve Bilinmesi Gerekenler Nelerdir? 

Hızlı Kredi, ihtiyaç kredisi kapsamında 50.000 TL’ye kadar sunulan 36 ay vadeli kredilerdendir. Kredi başvurusunun gerçekleştirilmesiyle birlikte anında kullanım hakkı elde edilebilir. Bunun için bilinmesi gerekenler ise şunlardır:
1. Kredi için en az 1.000 TL, en fazla ise 50.000 TL tutarında başvuru işlemi yapılabilmektedir. 
2. Kredi politikaları kapsamında başvurular hemen değerlendirilerek sonuç bilgisi, SMS ile yapılmaktadır. Başvurunun ne aşamada olduğu ise, Halkbank internet şubesinden ya da mobil şubeden “başvurularım” seçeneğine bakılarak öğrenilebilir. 
3. Kredi kullanma avantajı ile otomatik ödeme talimatını vermek mümkün. Böylece aylık taksitlerin vadesiz hesabınızdan otomatik şekilde ödemesi gerçekleştirilebiliyor.
4. Kredi kullanımı sağlanırken Hayat Sigortası da yaptırılabiliyor.
5. Krediye istenildiği zaman şubelerden ara ödeme işlemleri sağlanabilmekte ya da kredi tamamen kapatılabilmektedir. 

Tutar ve Ödeme Koşulları Nasıldır?

36 ay vade ile kredi tutarı, en yüksek değer olan 50.000 TL üzerinden buna ilişkin hesaplanabilir. Hızlı Kredi kapsamında 50.000 TL kredi aldığınızda, 36 ay vadeyle birlikte bu değer, 1,63 ya da 1,68’den olmak kaydıyla 262,50 TL tahsis ücreti ve 1947,8 ya da 1966,7 TL taksit tutarıyla karşılanıyor. Bu değerde yıllık maliyet oranı ise %26,6 ya da %27,6’dır. Örnek vade ve tutar üzerinden yapılan bu hesap, faiz oranlarına göre değişmektedir. Buna göre tutar ve ödeme koşulları ile ilgili genel bilgiler için (https://www.halkbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/ihtiyac-kredileri/hizli-kredi.html) internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER