Baba 9 aylık kızıyla birlikte intihar etti

Güney Avustralya'nın Barossa Vadisi'nde bir adam ve dokuz aylık kızı hayatını kaybetti. 7 News'in bildirdiğine göre, cinayet intihar olarak kabul edildi ve adamın 38 yaşındaki Henry Shepherdson ve bebek Kobi'nin Adelaide’nin batı banliyölerinden olduğu belirlendi.

Baba 9 aylık kızıyla birlikte intihar etti

Shepherdson, bebeği bir bebek arabasına bağlıyken ölüme atladı. Adamın atladığını gören çevredeki insanlar hemen acil servislerle temasa geçtiler ancak . Adam yerinde ölü bulundu ve bebek çevredekiler tarafından sudan çıkarıldı. Ne yazık ki, sağlık görevlileri kızı kurtaramadı.

Komiser Yardımcısı Ian Parrott, yapılan soruşturmada Shepherdson ile Kobi'nin annesi arasındaki aile içi şiddetin geçmişini ortaya çıkardığını söyledi. The Australian gazetesine göre, "Her ilişki karmaşık olabilir, özellikle ilişkiye aile içi şiddet de dahil olduğunda," dedi. Çiftin velayet anlaşması vardı ve Sheperdson'un kızına yasal erişimi vardı. Acılı anne olayla ilgili bir açıklama yapmadı. Güney Avustralya Polis Departmanı tarafından yapılan açıklamaya göre, sadece tatlı kızının fotoğraflarını yayınladı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER