Archie'nin ikinci doğum fotoğrafı yayınlandı

Bebek Archie kameradan uzak duruyor ancak kot pantolon, spor ayakkabı ve süveterle olan pozu büyük beğeni aldı.

Archie'nin ikinci doğum fotoğrafı yayınlandı

Meghan Markle ve Prince Harry, oğulları Archie'nin ikinci doğum yeni bir fotoğrafını yayınladı.Sussex Dükü ve Düşesi, fotoğrafı Archewell vakıf sitesinde yayınladı.

Archie kameradan uzağa bakıyor ama kot pantolon, spor ayakkabı ve bir süveter giyerken balonlara bakarken sevimli görünüyor.

Kraliyet ailesinin eski Üyeleri, oğullarının günü şerefine, hayranlarından "Archie'nin doğum gününü kutlamak üzere bize katılmalarını istedi."

PRINCE HARRY'NİN EŞİ MEGHAN MARKLE, KRALİYET AİLESİNDEN TATLI DOĞUM GÜNÜ MESAJLARINI ALDI

Oğlumuzun doğum gününü onurlandırmanın daha özel bir yolunu düşünemiyoruz. Hepimiz hem tanıdığımız hem de tanımadığımız kişilere sevgi ve şefkat gösterirsek, derin bir etki yaratabiliriz. Küçük bir katkı bile bir dalgalanma etkisi yaratabilir, "dediler." Birlikte birbirimizi iyileştirebilir, koruyabilir ve birbirimize bakabiliriz. "

Çift, "Çok fazla aile hala bu salgının etkisiyle mücadele ediyor" diye devam etti.

Markle ve Harry, "Bazı yerler iyileşmenin eşiğindeyken, dünyanın pek çok yerinde topluluklar acı çekmeye devam ediyor." "Bugün itibariyle, verilen yaklaşık bir milyar Covid-19 aşı aşısının yaklaşık% 80'i daha zengin ülkelerde yapıldı."

"Normalleşmenin yakın olduğunu hissediyor olsak da, kendimize dünyanın büyük bir bölümünde ve özellikle gelişmekte olan ülkelerde aşı dağıtımının henüz etkili bir şekilde başlamadığını hatırlatıyoruz."

Markle ve Harry, insanlardan "sadece beş dolar (3.60 £)" bağış yapmayı düşünmelerini istedi ve bu, "ihtiyacı olan biri için bir dozun maliyetini" karşılamaya yardımcı olabilir” dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER