Anne olmaktan nefret eden kadının hain planı

Anne olmaktan nefret eden kadının hain planı

"Anne olmaya kızan" bir kadın, çocuğuna zarar vermek için farklı yollar üretti ve bunu bir kaza gibi resmetti, böylece cezalandırılmadan kaçabilecekti. Neyse ki, sosyal hizmet uzmanları tarafından sefil bir durumda bulunduktan sonra, küçük çocuk artık emin ellerde. Başlangıçta, 20'li yaşların başındaki genç anne, suçu erkek arkadaşına atmaya çalıştı ve yeni yürümeye başlayan çocuğun kafasında ve vücudunda bulunan 80 morluğun sebebinin kendisi olduğunu iddia etti. Ama sonunda kadın mahkemede çocuğuna tacizde bulunduğunu itiraf etti ve ona zarar vermek için farklı yollar düzenlemeye çalıştı. Bir keresinde anne bir şişe çamaşır suyunun içine bir pipet koydu ve üç yaşındaki oğlunun içmesi için dışarıda bıraktı. Başka bir olayda anne, küçük çocuğun pencereye tırmanmasını umarak merdivenleri açık bir pencerenin yanına bıraktı. Küçük çocuğun durumu, yürümeye başlayan oğlunu korumak için kimliği açıklanmayan genç kadının erkek arkadaşının annesini ziyaret etmesinden sonra ortaya çıktı.

Ziyaret sırasında erkek arkadaşının annesi çocuğun durumunu gördü ve kadını vücudundaki yaralar hakkında sorguladı. Buna karşılık, kadın oğlunun düştüğünü iddia etti Neyse ki, erkek arkadaşının annesi küçük çocuk hakkında onları bilgilendirmek için sosyal hizmetlerle iletişime geçti. Hemen ertesi gün, sosyal hizmet görevlileri eve geldi ve çocuğu korkunç bir durumda buldu. Mahkemede "hiç bu kadar kötü bir şey görmedikleri" ortaya çıktı.Haberinyeri dış haberlerin edindiği bilgiye göre,

Çocuk korumasına yerleştirilmeden önce çocuğa, çocuğun başında, bacaklarında ve kollarında ciddi morluklar bulunan doktorlar tarafından tespit edildi. Doktorlar ayrıca retinasında kanama buldular. İlk önce erkek arkadaşını yaralar için suçlamaya çalıştıktan sonra, kadın dört ay boyunca çocuğuna hastalıklı istismarı yapanın kendisi olduğunu açıkladı. Ve bunu yapmasının nedeni anne olmaktan nefret etmesiydi".Avukatı, genç annenin davranışlarından utandığını söyledi ve kendisine sınırda kişilik bozukluğu teşhisi konduğunu ekledi. Kadına, iki yıl ertelenmiş hapis cezası verildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER