2 yaşında ki çocuk ölü bulundu

Ebeveynler olarak çocuklarımızın mutlu ve en önemlisi güvende büyümelerinden başka bir şey istemiyoruz.

2 yaşında ki çocuk ölü bulundu

Bebeklerimizin asla zarar görmemesini sağlamak için elimizden geleni yaparız. Küçüklerimizin incinmesi ya da acı çekmesi fikri çok korkunç.Ne yazık ki, büyümenin bir parçası doğal bir merak sahibi olmak ve bu merak bazen çocukların olmaması gereken şeylerle oynamasına veya tehlikeli durumlara düşmesine neden olur. Bunun trajik bir örneği geçtiğimiz günlerde yaşandı, Elimizden geldiğince deneyin, bu üzücü hikayenin kanıtladığı gibi çocuklarımızı dünyadaki her şeyden koruyamayız.

Kaza sonucu ölüm

Daily Mirror gazetesine göre İngiltere, Cornwall'dan iki yaşındaki bir çocuk yanlışlıkla kendini bir pencerenin kör ipine doladı ve nefessiz kalarak hayatını kaybetti.Soruşturma sonuçlandı, yeni yürümeye başlayan çocuk Cobie Grimshaw'ın 4 Nisan'da ailesinin kanepesinin yanındaki pencerenin yanında asılı boncuklu bir kordonla oynuyordu.26 yaşındaki anne Lauren Grimshaw, oğlunu dakikalar sonra buldu ama çok geç kalmıştı - Cobie oksijen eksikliği nedeniyle ciddi bir beyin hasarı geçirmişti. Üç gün sonra 7 Nisan'da öldü.Lauren, oğlunun ölümüyle ilgili soruşturmadan sonra, "Onun mutlu ve sevgi dolu bir küçük çocuk olduğunu ve herkes tarafından sevildiğini eklemek isterim," dedi.Southwest Şişme Eğlence Parklarının müdavimiydi ve herkes tarafından çok sevilirdi.“Birçok arkadaş edindiği kreşe yeni başlıyordu."O benim tek çocuğumdu birtanemdi."

Oğlunun hayatına mal olan olaydan bahseden Lauren, salona nasıl geldiğini ve Cobie'nin pencerenin yanındaki kanepede dik durduğunu nasıl gördüğünü anlattı.“Uyuduğunu düşündüğümü hatırlıyorum, yaklaştıkça kör kordonun boynunda olduğunu gördüm” diye açıkladı.Annesi ve Tom'u (eşi) için bağırırken onu kaldırarak ve sonra boynundan alarak hemen kordonundan çıkardım.Annem Cobie'yi benden aldı. Yardım için bağırıyordum. Annem onu ​​kanepeye yatırdı ve ben ambulansı aradım "

Lauren, "Beyninin şiştiği ve başaramayacağı söylendi," dedi.“7 Nisan'a kadar vefat edene kadar ventilatörde tutuldu."Cobie’nin ölümüyle harap oldum ve onu her gün özlüyorum." Adli tıp uzmanı Andrew Cox, Cobie’nin ölüm nedenini boğulma nedeniyle küresel beyin hasarı olarak kaydetti.

"Cobie sağlıklı iki yaşında bir çocuktu," dedi. “Her şeye, kanepeye tırmanmaya ve onu trambolin olarak kullanmaya alışmış."Bu sabah, iki yaşındaki erkek çocuklarının yaptığını yapıyordu, ama trajik bir şekilde kanepenin arkasına tırmanırken duvara sabitlenmemiş kablolara takıldı ve yanlışlıkla kapana kısıldı ve kendini boğdu. "

Huzur içinde yat Cobie!Saygılarınızı ödemek ve ihtiyaç duyulan yerlere sevgi ve destek göndermek istiyorsanız bu makaleyi paylaşın.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER