14 yaşındaki çocuk 6 yaşındaki kızı öldürdü

Kuzey Indiana'da yaşayan altı yaşındaki bir çocuğun öldürülmesi nedeniyle 14 yaşındaki bir çocuk tutuklandı. Kimliği belirsiz olan oğlan, küçük kızı boğarak öldürdü ve kendisine kızı öldürme talimatı veren "karanlık bir adam" tarafından kontrol edildiğini iddia etti.

14 yaşındaki çocuk 6 yaşındaki kızı öldürdü

Kızın 12 Mart'ta New Carlisle'de kayıp olduğu bildirildi. Vücudu daha sonra Chapman Drive yakınlarındaki ormanlık alanda bulundu. Bir otopsi, Grace'in ölüm nedeninin boğulma yoluyla cinayet olduğunu buldu, Associated Press'e bildirdi.Aynı gün çocuk, İlçe Metro Cinayet Birimi tarafından gözaltına alındı. Southbend Tribune, cesedin bulunmasının ardından çocuğun annesi çocuğunu polise götürdü. Polis, Grace'in onu ormana kadar takip ettiğini söyleyen çocuğu sorguladı. Sonra dolaştı ve onun izini kaybetti.

Daha sonra, "karanlık bir adamın" onu kontrol ettiğini ve küçük kızı boğmasını sağladığını açıklamaya devam etti. Grace'in ölü olup olmadığını kontrol ettiğini ve onaylamak için bir nabız attığını bile itiraf etti. İddiaya göre Grace'in ruhunun ya da ruhunun bedeninden ayrıldığını hissettiğini söyledi. Sorgulama sırasında annesi de yanındaydı.Çocuk, Grace'i öldürdükten sonra ormandan kaçtığını ve eve koştuğunu açıkladı. Kirli giysilerini değiştirdiği ve sonra duş aldığı söyledi. Kıyafetleri banyo kapısının arkasına sakladı ve yeni kıyafetler giydi. Çocuk daha sonra gözaltına alındığı Çocuk Adalet Merkezine nakledildi.

Davada oğlanın görüşmesi ve annesinin verdiği deliller kullanıldı. Oğlan iki cinayet ve bir çocuk taciziyle karşı karşıya. Çocukların olaydan önce birbirlerini tanıyıp tanımadıkları henüz belli değil.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER